PDA

Zobacz pełną wersję : Ujedrnic cialo cwiczeniami...

United
02-09-2007, 18:45
Chcem zredukowac tkanke tluszczowa i zastapic ja miesniami.
Jakis czas stosowalam diete.Rezultat jest taki ,ze waze 52kg\165cm! Nie chcem wazyc mniej lecz pozbyc sie tluszczu i ujedrnic cialo.

Ile powinnam poswiecic na cwiczenia i jakiego rodzaju powinny byc??
Czy musi to byc kardio +silowe??
Czy moze co innego??

Prosze o rade:)

grzesiek1x3
02-11-2007, 12:06
ile powinnas poswiecic na cwiczenia hmm trudno powiedziec poniewaz nie znam Cie osobiscie , a poza tym nie wiele o sobie napisalas jednak mysle ze potrzebujesz konkretnej poady wiec takiej udziele jesli zaczynasz lub sport uprawiasz sporadycznie 2-3 razy w tygodniu aerobik albo bieznia(ew.bieg na łonie natury:) po 30 minut biegania) powinno wystarczyc jesli juz sie troche wprawisz mozesz dolaczyc silownie tez 3 razy w tygodniu popros wtedy instruktora na silowni niech Ci rozpisze plan treningowy dla kobiet i objasni sposob wykonywania poszczegolnych cwiczen!!idz do silowni gdzie jest kompetentny instruktor!!!!!!!!nie cwicz na silowni gdzie nie ma instruktora!!
najlepiej byloby wlasnie zajecia aerobowe + na silowni nie ma skuteczniejszego sposobu!!

United
02-11-2007, 13:41
Dzieki za odpowiedz:)

Wlasnie mam zamiar biegac od poniedzialku(mysle,ze codziennie)!A po miesiacu zapisuje sie na silownie,ale taka full wypas,zeby nie bylo,bo sama bym sie zagubila:P,a instruktor jest pomocny:)

pozdr!

grzesiek1x3
02-12-2007, 22:00
wiesz nie przesadzaj z tym full wypas przede wszystkim silownia musi byc dobrze zaopatrzona w podstawowe sprzet d otreingu(sztangi,hantle,laweczki,maszyny,bieznie itd.) i instruktora a niewazne czy ma pozłacane uzadzenia do cwiczen i squosha hihi pamietaj o tym wyglad jeszcze nie swiadczy o jakosci

United
02-12-2007, 22:20
heheh:)

W tym sensie,ze nowoczesna jest ma nowy sprzet i jest go duzo nie maczegos takiego,ze trzeba czekac kilka kolejek zanim dorwiesz sie do urzadzenia:D

No i sauna jest:Ppo wyczerpujacym trneningu warto skozystac:))

grzesiek1x3
02-14-2007, 11:18
no to pozostaje tylko cwiczyc :) wiec zabieraj sie do roboty 8)

United
02-14-2007, 12:26
Tak,tak,juz sie zabralam:))

Biegalam w poniedzialek-nie mialam zakwasow...
We wtorek po sniadaniu pocwiczylam,a wieczorem znow biegalam i mam teraz zakwasy...Ale takie dosc ostre:))

Lubie miec zakwasy jak dawno nie trenowalam,bo czuje,ze trening byl efektywny:d

Tylko problem w tym,ze nie wiem czy kolejny dzien cwiczyc cokolwiek czy moze dac odpoczac miesnia??Szczerze mowiac to nie znam tych wszytskich zasad i nie wiem co dla miesni lepsze:))

grzesiek1x3
02-15-2007, 12:40
mysle ze jak masz duze zakwasy(a wlasciwie mikrourazy miesni ktore regenerujac sie staja sie silniejsze) lepiej odpocznij przynajmniej 1-2 dni bez treningu.Takie postepowanie nie zaszkodzi a dobrze wplynie nie tylko na miesnie ale na Twoje zamopoczucie i zapal do treningow.Pozdr.
PS.staraj sie cwiczyc regularnie wtedy miesnie bede bardziej przystosowane do nawet ciezkiego treningu i nie bedziesz miala tak duzych zakwasow:)

pavelaroz
03-29-2007, 11:51
Witam!
Zeby pozbyc sie zbędnej tkanki tłuszczowej poza ćw aerobowymi (np wieczorem) i silownia (np rano) 2-3x w tygdoniu należy niestety zastosowac diete - bez niej nie zredukuje sie tkanki tluszczowej!!! Nie chodzi tu o kompletna glodówkę - spróbuj jesc wiecej posilkow bardziej energetycznych (jesli uprawiasz cw aerobowe) ale mniej obfitych a miedzy nimi uczucie głodu uzupelniac woda niegazowaną. Woda przyspiesza przemiane materii, oczyszcza organizm a przy cwiczeniach jest oczywiscie konieczna!!!W ten sposob uda Ci sie zredukowac tkanke tluszczowa bez stracenia ogolnej masy ciala :) POWODZENIA!!!