fit.pl mobile logo

Biegaj jak lubisz W BUTACH Reebok

Nowa kolekcja biegowa Reebok zadowoli wszystkich biegaczy niezależnie od stopnia zaawansowania oraz stylu biegania.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Weź udział w konkursie i wygraj buty z najnowszej kolekcji marki Reebok.

 

Konkurs!

Konkurs zakończony:

nagrody wędrują do:

kapka_monia1985@

wojtek_koksuboss@

Gratulujemy :)

 

Marka wprowadza buty Reebok Z PRINT 3D do biegania miejskiego, HARMONY ROAD do biegania długodystansowego oraz ALL TERRAIN SUPER 3.0 do biegania w terenie z przeszkodami.

Moc na krótkim dystansie w butach Reebok ZPRINT 3D

ZPRINT3D

Cena 379 zł, do kupienia na reebok.pl

Z PRINT 3D to nowoczesne, uniwersalne buty biegowe, dedykowane krótkim dystansom w miejskiej przestrzeni, podczas treningów, biegów szybkościowych i interwałów. Sprawdzą się na asfaltowej nawierzchni oraz na parkowych ścieżkach. Ich lekka, żakardowa cholewka współgra z zaawansowaną technologicznie, sportową podeszwą.

 ZPRINT 3D_BD5365_womenCHOLEWKA:

 • Oddychająca siatka Powermesh zapewnialekkość, wsparcie i nowoczesny wygląd.
 • Wspierająca rama PowerFrame stabilizujestopę w środkowej części.
 • Zintegrowany system sznurowania umożliwiaindywidualne dopasowanie buta.
 • Język wykonany z miękkich i elastycznych materiałów dla wygody użytkowania.

PODESZWA:

 • Wypustki w strategicznych strefachpodeszwy gwarantują elastyczność.
 • Specjalny wzór bieżnika na obwodziepodeszwy zwiększa przyczepność.
 • Niesamowicie miękka pianka zastosowana wstrefie lądowania i responsywna oraz elastycznapianka w strefie wybicia.

Harmonia biegania, czyli Reebok HARMONY ROAD na długim dystansie

 Harmony

Cena 499 zł, do kupienia na reebok.pl

 Buty treningowe HARMONY ROAD przeznaczone dla stopy neutralnej, wykorzystują innowacyjną technologię Kooshlan dla lepszej amortyzacji. Podwójnej gęstości pianka zapewnia ochronę podczas lądowania i dynamikę przy odbiciu. Obuwie zapewnia wysoki komfort na wielokilometrowych trasach. Buty te zostały docenione przez magazyn RUNNER’S WORLD i uznane za najlepszy debiut wiosny 2017 w kategorii butów biegowych długodystansowych.

 HARMONYcholewla

CHOLEWKA:

 • Bezszwowa, lekka rama SmoothFuse chroni przed otarciami i stabilizuje stopę w każdej fazie biegu.
 • Lekka siatka Air Mesh sprawia, że cholewka jest przewiewna i wygodna.
 • Profilowana, lekka i miękka wkładka LiteStrike zapewnia amortyzację i sprężystość.

PODESZWA:

 • Pianka KooshRide. Innowacyjna pianka TPU amortyzuje wstrząsy na całej długości podeszwy. Jest lżejsza i bardziej wytrzymała od tradycyjnej pianki EVA.
 • Miękka, amortyzowana pięta przechodzi w elastyczną podeszwę środkową Tri Zone, dzięki czemu wspiera naturalny ruch stopy.
 • Filozofia PwrZone. Asymetryczny design przedniej części w połączeniu z gumowym uwypukleniem PwrPad (które pozwala wcześniej zaangażować łuk stopy przyspieszając fazę przetaczania) gwarantuje lepszą stabilizację i poprawia ekonomikę biegu.
 • Podeszwa zewnętrzna DMPRTek. Odporna na ścieranie guma węglowa zwiększa przyczepność i amortyzuje.

 Bieg bez przeszkód w butach ALL TERRAIN SUPER 3.0

 alltarin

Cena 449 zł, do kupienia na reebok.pl

 Uniwersalne buty terenowe stworzone specjalnie z myślą o biegach przeszkodowych. Idealne na zbiegi, podbiegi i zakręty - na bieg pełen przygód w każdych warunkach - w błocie, w wodzie i po bezdrożach.

 PODESZWA:

 • Podeszwa środkowa CMEVA o niskim profilu jest stabilna i jednocześnie zapewnia lekkość i amortyzację.
 • Technologia H2O Drain odprowadza wodę przez boczne otwory.
 • Specjalne wypustki na wysokości śródstopia zapewniają przyczepność i ochronę podczas wspinania się po linie.
 • Kwadratowe wypustki zapewniają wielowymiarową przyczepność nawet na śliskich nawierzchniach.
 • Guma o dużej przyczepności.
 • System Rock Guard chroni przed twardymi i ostrymi obiektami.

CHOLEWKA:

 • Wytrzymała dwuwarstwowa siatka chroni przed błotem, nie tracąc przy tym na oddychalności.
 • Wzmocnienie Ripstop i osłonka przy palcach gwarantują lekkość i wytrzymałość.
 • Konstrukcja Clamshell stabilizuje stopę i chroni ją przed wodą i błotem.

 

Cała kolekcja butów biegowych Reebok do kupienia tutaj: www.reebok.pl/bieganie

 

REGULAMIN KONKURSU
” Reebok - bieganie zmieniło moje życie”
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.Organizatorem konkursu ”Reebok - bieganie zmieniło moje życie ” zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest marka Reebok

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu z grupy FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 13 marca 2017 do dnia 26 marca 2017 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 13 marca 2017 do dnia 26 marca 2017, do godz. 24:00 dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa będzie polegało na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „Konkurs Reebok ” na adres e-mail: konkurs@fit.pl
3. Zadanie konkursowe uczestników: Jak bieganie zmieniło Twoje życie - przyślij do nas kolaż lub film ukazujący postepy w bieganiu lub efekt tej aktywności. 
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „Konkkurs Reebok” w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 27 marca 2017 specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając dwóch zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodami w konkursie jest jedna para butów męskich i jedna para butów damskich marki Reebok do wyboru:

-Reebok Z PRINT 3D do biegania miejskiego,

-HARMONY ROAD do biegania długodystansowego lub

-ALL TERRAIN SUPER 3.0 do biegania w terenie z przeszkodami

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie, przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 27 marca 2017 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 13.03.2017 do dnia 26.03.2017, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
4. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
5. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
6. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
7. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
8. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
9. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu. W treści maila Zwycięzca powinien podać model wybranego przez siebie obuwia oraz rozmiar.
10. Po otrzymaniu przez Organizatora informacji dot. wygranej oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 9, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 14 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
11. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU

1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl