fit.pl mobile logo

Super trening na smukłą talię

Każda kobieta marzy o talii osy, ideale, który nie łatwo osiągnąć. Jednak odpowiedni wysiłek i regularne ćwiczenia sprawią, że osiągnięcie talię osy 

 
Plank


deska

Podeprzyj się na ugiętych łokciach, a stopy oprzyj na czubkach palców. Pamiętaj, by całe ciało znajdowało się w prostej linii. Łokcie powinny znajdować się tuż pod barkami. Uważaj na to, żeby biodra były na jednym poziomie z głową, "trzymaj" brzuchem ciało, żeby nie obniżało się.

Side plank z przyciąganiem kolana

deska-bokiem deska-bokiem2

 

Opieramy ciężar ciała na jednej ręce i jednej nodze, a drugą podpieramy się dla utrzymania równowagi. Następnie przyciągamy nogę do łokcia. Powtarzamy na każdą stronę po 10 razy w trzech seriach.
 
Plank z kręceniem biodrami

deska deska2

 

Przyjmujemy pozycję plank. Następnie przekręcamy biodra, raz w prawą, raz w lewą stronę, pamiętając o nieopuszczaniu bioder. Ćwiczenie rewelacyjnie wzmacnia skośne mięśnie brzucha i kształtuje smukłą talię. Ćwiczenie na talię wykonaj po 10 razy na każdą stronę w trzech seriach.
 
Plank push ups

decha2 decha


 Przyjmujemy pozycję plank. Następnie przekręcamy biodra, raz w prawą, raz w lewą stronę, pamiętając o nieopuszczaniu bioder. Ćwiczenie rewelacyjnie wzmacnia skośne mięśnie brzucha i kształtuje smukłą talię. Ćwiczenie na talię wykonaj po 10 razy na każdą stronę w trzech seriach.

Brzuszki

brzuszki brzuszki2To kolejne ćwiczenie na szczupłą talię. Kładziemy się na plecach. Wyprostowane ręce kładziemy nad głową. Nogi proste w kolanach. Następnie unosimy tułów i przyciągamy jednocześnie nogi do klatki piersiowej. Ćwiczenie na talię wykonaj 10 razy w trzech seriach.

Ściąganie łopatek w leżeniu na brzuchu

kolyska

Kolejne ćwiczenie na talię wykonujemy w leżeniu na brzuchu. Nogi proste w kolanach. Unosimy lekko do góry. Lekko unosimy tułów i uginając ręce w łokciach, ściągamy łopatki. Ćwiczenie powtórz 20 razy w trzech seriach.

Wysokoki

podskok   podskok3


 

Stajemy w lekkim rozkroku. Podpieramy recę przed sobą. Kolana lekko ugięte. Odbijając się od podłoża, wyrzucamy biodra w górę. Po opadnięciu nóg, wykonujemy podskok w górę, unosząc obie ręce nad głowę. Ćwiczenie na talię wykonujemy 10 razy w trzech seriach.

www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Maria Py

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl