fit.pl mobile logo

Kosmetyki, które pielęgnują mamę i dziecko

Naturalne wsparcie ciąży i pielęgnacja dziecka od pierwszych tygodni jego życia to cel, który obrała marka Purite tworząc zestaw Mommy’s Starter Pack. Moc ziół, olejów roślinnych i witamin zawartych w zestawie została idealnie dostosowana pod względem składu oraz jakości do szczególnych potrzeb kobiet ciężarnych i karmiących. Większość z nich, obawiając się skutków ubocznych, które mogą powodować popularne kosmetyki drogeryjne, sięga po naturalne rozwiązania dla siebie i swojego dziecka

Zmiany hormonalne zachodzące w czasie ciąży i połogu w organizmach kobiet wywierają ogromny wpływ na samopoczucie i wygląd – niektóre, jak np. powiększenie rozmiaru piersi czy zwiększenie bujności włosów, są często mile widziane. Zdarzają się jednak i takie niespodzianki jak trądzik, alergie, rozstępy czy przebarwienia skórne, które potrafią stać się prawdziwym utrapieniem, dlatego kosmetyki Purite, w kompleksowy i przede wszystkim bezpieczny sposób, wspierają kobiety w tym wyjątkowym czasie.

Terapeutyczne właściwości kosmetyków Purite gwarantuje współpraca z lekarzami wielu specjalizacji, m.in. ekspertami tworzącymi receptury i opiniującymi proces technologiczny. Daje to pewność, że każdy kosmetyk poza działaniem pielęgnacyjnym, ma przede wszystkim działanie ukierunkowane na konkretne potrzeby skóry. To właśnie w oparciu o rekomendacje współpracujących lekarzy oraz opinie i potrzeby Klientek – przyszłych i obecnych mam, powstał zestaw MOMMY’S STARTER PACK. Kosmetyki znajdujące się w zestawie są całkowicie bezpieczne zarówno dla Mamy, jak i Dziecka – naturalnie, z pomocą polskich ziół i olejów pielęgnują i chronią także wrażliwą cerę niemowląt.

Purite_Zestaw Mama wew

W skład zestawu MOMMY’S STARTER PACK wchodzi:

OLEUM RUMIANKOWE 30 ml

Wspomaga proces gojenia podrażnień, stanów zapalnych i ran. Łagodzi i leczy wypryski oraz zmiany trądzikowe, które pojawiają się u wielu kobiet w wyniku „ciążowej burzy hormonów”. Idealne, podobnie jak i oleum nagietkowe, do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Ze względu na skład, może być bezpiecznie używane jako krem pod pieluszkę, wspomagająco przy pielęgnacji ciemieniuchy, wszelkiego typu odparzeń czy zadrapań. Może być stosowane do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała – dzięki niemu skóra jest gładka i miękka w dotyku.

OLEUM NAGIETKOWE 30 ml

Regeneruje skórę, koi, łagodzi i pomaga uporać się z niemal wszystkimi jej niedoskonałościami. Niweluje szorstkość, nawilża i wygładza. Działa też przeciwzapalnie oraz przeciwdziała rozstępom. Przyspiesza gojenie wysypek skórnych, hemoroidów i poranionych brodawek sutkowych oraz wszelkich ran. Niezastąpione przy karmieniu piersią.

UJĘDRNIAJĄCE MASŁO DO CIAŁA 120 ml

Bardzo bogaty preparat o działaniu odżywczym, nawilżającym i ujędrniającym. Wysoka zawartość naturalnego masła kakaowego wzmacnia procesy odnowy skóry oraz zapobiega powstawaniu rozstępów i blizn, dlatego kosmetyk idealnie sprawdza się do pielęgnacji skóry w ciąży i w połogu. Zawarte w maśle kakaowym polifenole intensywnie wzmacniają procesy odnowy skóry. Masło świetnie sprawdzi się w pielęgnacji dzieci i niemowląt po kąpieli, skutecznie i bezpiecznie regenerując naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry dziecka. Dzięki naturalnemu zapachowi czekolady, masło Purite ma właściwości relaksacyjne, pomaga rozładować stres i działa kojąco, zmniejszając dolegliwości bólowe.

MYDŁO RUMIANEK + MIGDAŁ 100g

Bardzo delikatne mydło o wyjątkowych zdolnościach pielęgnacyjnych, świetne tak dla skóry dorosłych, jak i cieńszej oraz wrażliwszej skóry dzieci. Naturalne azuleny zawarte w kwiatostanach rumianku charakteryzują się zdolnością do hamowania syntezy histaminy, dzięki czemu mają działanie antyalergiczne, bakteriobójcze i przeciwzapalne. Mydło niweluje szorstkość i łagodzi swędzenie, otulając kojącym, delikatnie słodkim zapachem.

Purite pragnie towarzyszyć kobietom w tym szczęśliwym czasie – pielęgnujcie na zdrowie!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl