fit.pl mobile logo

RSG Group przejmuje Holmes Place Hiszpania

RSG Group Spain, właściciel 40 studiów McFIT oraz marki SERGIO RAMOS by JOHN REED, przejęła Holmes Place Spain, jedną z najważniejszych marek w segmencie premium w branży fitness. Dzięki przejęciu kluby zlokalizowane w Madrycie i Barcelonie od 13 lipca są częścią RSG Group Spain.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, przejęcie nastąpiło po długich i intensywnych negocjacjach. Jest ono bezpośrednią konsekwencją sytuacji gospodarczej spowodowanej pandemią w hiszpańskim sektorze fitness. Transakcja pozwoli RSG Group Spain na ekspansję w segmencie high-end, w którym firma od niedawna działa w tym kraju.

– Holmes Place Spain to znaczący gracz w segmencie premium branży fitness. To przejęcie daje nam możliwość szybkiego rozwoju w obszarze, w którym od lat działamy w innych krajach – powiedział Rafael Lirio, dyrektor generalny RSG Group Spain.

– Cieszymy się, że łączymy siły z RSG Group Spain, aby zintensyfikować nasz wzrost w Hiszpanii. Znaleźliśmy dla nas idealnego partnera biznesowego, który rozumie swoje rzemiosło, wywodzi się z branży i będzie nadal prowadził kluby Holmes Place w Hiszpanii w sposób profesjonalny i sumienny – wraz ze wszystkimi naszymi pracownikami i kierownictwem. Grupa RSG udowodniła swoją siłę i potężną wizję biznesową poprzez rozwój innych marek. Przejęcie biznesu Holmes Place Spain podkreśla jej zaangażowanie w nasz segment rynku – powiedziała Larissa Araujo, dyrektor generalna Holmes Place Spain.
Holmes Place – dalsza inwestycja w premium

Inwestycja ta wzmacnia Grupę RSG, skupiającą ponad 6,4 mln klientów w studiach i rozwiązaniach cyfrowych oraz portfolio 20 marek. Stanowi również podstawę ekspansji, nad którą Grupa RSG od lat pracuje w Hiszpanii. W 2022 roku RSG Group Spain otworzyła nowy McFIT w Saragossie. Kolejne otwarcie operator planuje we wrześniu w Santander. Wprowadziła markę JOHN REED w Hiszpanii wraz z otwarciem klubu fitness SERGIO RAMOS by JOHN REED w Madrycie.

Dzięki otwarciu SERGIO RAMOS by JOHN REED w styczniu ubiegłego roku , a teraz przejęciu Holmes Place Spain, Grupa RSG wzmacnia swoją pozycję w segmencie premium w Hiszpanii. Segmencie, w którym Grupa działa od kilku lat w innych krajach i którego doświadczenie zostanie przeniesione do tych pięciu studiów.

Na poziomie operacyjnym nie będzie żadnych zmian w zarządzaniu działalnością Holmes Place. Personel, oferty, marka i warunki dla członków klubów pozostaną takie, jakie są.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl