fit.pl mobile logo

Bądź w formie na lato!

Gdy na dworze robi się coraz cieplej, przestajemy nosić szarobure czapki i kurtki, zamieniając je na bardziej kolorowe i dopasowane ubrania. Jednak wtedy często okazuje się, że nasza letnia sylwetka odeszła, a nam zostało mało czasu na powrót do formy. Co więc zrobić, by zdążyć do lata i świetnie czuć się we własnej skórze?

Zima sprzyja gromadzeniu tkanki tłuszczowej, przez co przed latem desperacko poszukujemy sposobów na ekspresowe zrzucenie wagi, by móc pochwalić się piękną sylwetką podczas wakacyjnych wyjazdów. Niestety cudów nie ma i zbędne kilogramy nie znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki, ale można zastosować kilka rad, które pomogą uporać się z całym procesem odchudzania.

Siłownia codziennie? Lepiej nie

Kiedy po zimie zmagamy się z nadprogramowymi kilogramami, działamy jak zautomatyzowani. Orientujemy się, że czas najwyższy, by wcielić w życie pewne zmiany i w te pędy biegniemy zakupić karnet na siłownię. Ćwiczymy codziennie, by po tygodniu przestać na nią chodzić. Dzieje się tak dlatego, że po wielomiesięcznym lenistwie z dnia na dzień narzucamy sobie zbyt duże tempo. A po tygodniu nie ma szans na jakiekolwiek efekty.
Nagła zmiana może mieć tylko negatywny skutek, a mianowicie – spotęgowanie zmęczenia poprzez brak czasu na regenerację organizmu, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Dlatego zmiany warto wdrażać powoli. Wystarczy, jeśli na początku ulubioną formę ruchu będziemy powtarzać 3 razy w tygodniu. Lubisz rower? Może da się podjechać na nim do pracy? Wolisz spacer? Wybierz się na dłuższą przechadzkę niż do najbliższego sklepu. W dobie, gdzie właściwie wszędzie poruszamy się samochodem każdy ruch jest na wagę złota.

Od dzisiaj same warzywa?

Drastyczna zmiana diety to częste postanowienia osób, które przeżywają szok związany z tym co zobaczyli po zimie. Więcej centymetrów i kilka nadprogramowych kilogramów motywują najszybciej. Dlatego tuż po zejściu z wagi decydujemy się także zmienić sposób odżywiania. Wymieniamy zawartość lodówki na zdrowsze produkty. Udajemy się na zakupy, uzupełniając koszyk szpinakiem, brokułami i voila! Zielone życie – czas start. Po powrocie do domu oczywiście coś gotowanego na parze i tak przez kolejne dni. Jednak osoba, która przyzwyczajona jest do jedzenia niekoniecznie zdrowych posiłków, szybko się zniechęci. Dlatego najlepsza będzie zbilansowana, a nie drastyczna dieta. Jeśli wykluczymy wszystkie niezdrowe elementy z życia i będziemy restrykcyjnie przestrzegać zdrowego żywienia, to tuż po powrocie do starych nawyków przybierzemy na wadze jeszcze więcej niż straciliśmy (tak zwany efekt jo-jo).

By uchronić się od tego warto zastosować suplement diety DuoLife Medical Formula ProSlimer®, który reguluje metabolizm i chroni przed gwałtownymi zmianami wagi. Warto stopniowo wprowadzać zmiany, a raz w tygodniu zrobić sobie dyspensę na swoje ulubione danie, które poprawi nam nastrój, a organizmowi da do zrozumienia, że nie zrezygnowaliśmy z tego typu posiłków na zawsze, przez co wahania wagi będą mniejsze. Dobrze dobrane posiłki to jednak nie wszystko, ważne są także kalorie, które z nich zjadamy.

Kalorie i spalanie tłuszczu

Po pierwsze – warto liczyć kalorie. Jeśli nie samemu, to można zainstalować aplikację w telefonie, która po wpisaniu konkretnego produktu nie tylko je oblicza,  ale także odnotowuje dzienne wykorzystanie węglowodanów, białka i tłuszczy w odniesieniu do dziennego zapotrzebowania. „Zdrowe” jedzenie spożyte w dużych porcjach także będzie tuczące. Najlepszym przykładem są płatki owsiane, które w ilości pół szklanki, w towarzystwie połówki banana, bakalii i szklanką mleka mają ponad 600 kcal. To wcale niemało, prawda?
To proste - kiedy nasz organizm otrzyma mniej kalorii niż potrzebuje, zaczniemy chudnąć. Jeśli dołożymy do tego aktywność fizyczną w postaci ćwiczeń, z pewnością nasza kondycja i ciało się poprawi. Jednak nie nastąpi do od razu. Jeśli chcemy cały ten proces trochę przyspieszyć, warto wspomóc się odpowiednią suplementacją diety.
W walce ze zbędnymi kilogramami sprawdzi się DuoLife Medical Formula ProSlimer®. Bazuje on na składnikach wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej, regulując gospodarkę wodną organizmu, jak i wspierając procesy metaboliczne. Oprócz tego, że wspomaga redukcję wagi, to także utrzymuje ją na prawidłowym poziomie, jednocześnie doposażając organizm w witaminy i minerały konieczne do jego prawidłowego funkcjonowania.

Kapsułki DuoLife ProSlimer są także idealne dla wegan i wegetarian, przez co osoby niejedzące mięsa i produktów odzwierzęcych, także będą mogły skorzystać ze wspaniałych benefitów tego suplementu. Zawsze warto wesprzeć nasz organizm wartościową suplementacją, tak by efekty naszych wyrzeczeń i wysiłku były widoczne dużo szybciej. Zwłaszcza warto wybierać takie, które w składzie ma probiotyk. Taki składnik będzie dodatkowo zabezpieczał nasz organizm. W ProSlimer znajduje się  inulina, która stymuluje wzrost korzystnej mikroflory przewodu pokarmowego, co powoduje obniżenie poziomu cholesterolu, usprawnia pracę przewodu pokarmowego zapobiegając zaparciom. Warto stosować suplementy, które w swoim składzie posiadają dobroczynne składniki, które faktycznie działają.

Został miesiąc do kalendarzowego lata. Wszyscy zaczynamy marzyć o pięknej sylwetce skąpanej w słońcu. Dlatego nie czekajmy – zacznijmy już dziś! Dzięki połączniu ruchu, odpowiedniej diety i odpowiedniej suplementacji – nasz wymarzony efekt będzie w zasięgu naszej ręki szybciej niż myślimy!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl