fit.pl mobile logo

Czy etui na telefon powinno odzwierciedlać Twoje zainteresowania?

Marzy Ci się własne, niepowtarzalne i nieprzeciętne etui na telefon? Nie wiesz jaki produkt wybrać, aby perfekcyjnie trafiał w Twój gust i dodatkowo zabezpieczał telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi? Zastanawiasz się, czy wybrać uniwersalny nadruk, czy może postawić na printy nawiązujące do Twojej pasji? Sprawdźmy, jakie powinno być idealne case.

Etui na telefon zgodne z obowiązującymi trendami

Do tego, że case jest modne, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Na każdym kroku spotykamy się z nowymi propozycjami, które pięknie zdobią telefony ich właścicieli. Pewnie zastanawiasz się, jakie etui pasowałoby do Ciebie? Według jakich kryteriów je wybrać?

Z case trochę jest tak jak z tatuażem - wiesz, że chcesz mieć najpiękniejszy wzór na świecie, który będzie wyrażał Twój światopogląd, wartości bliskie Twemu sercu albo choć symbolicznie nawiązywać będzie do Twojej pasji. Rzeczywiście wybór nie jest łatwy - na Instagramie czy Facebooku codziennie można zobaczyć nowych użytkowników, blogerów, artystów czy influencerów, których fotografia niejako ozdobiona jest ciekawym etui. Przy każdej propozycji pojawia się myśl, że to jest właśnie to - wystarczy wpisać #funnycase by przekonać się, o jakiej społeczności mówimy.

W jaki sposób zatem dokonać wyboru? Przede wszystkim możesz oprzeć go o zainteresowania - case to najlepszy sposób na podkreślenie przynależności do określonej grupy np. motocyklistów, kulturystów czy cyklistów. Różnorodność stylistyczna wzorów pozwoli Ci na wybór modelu idealnie wpisującego się w kanony Twojego poczucia piękna. Możesz także swoją decyzję podjąć na podstawie modelu wybranego przez cenioną gwiazdę, aktora, celebrytę czy blogera. Jeśli etui na telefon z konkretnym nadrukiem podoba się Twojemu idolowi, to może spodoba się i Tobie? Możesz także wykazać się dużą spontanicznością i wybrać wzór, który jest śmieszny, inny i zaskakujący.

A może samodzielnie zaprojektujesz case?

Możliwością, która cieszy się dużym uznaniem, a niestety nie jest udostępniana przez wiele firm, jest samodzielne zaprojektowane case. Dzięki specjalnie przygotowanemu kreatorowi w zaledwie kilka chwil stworzysz etui swoich marzeń! Tak, niektóre firmy, takie jak FunnyCase, dają taką swobodę swoim użytkownikom. Jak zabrać się do pracy? Poszukaj interesujących Cię zdjęć w zasobach swojego komputera, na Facebooku lub Instagramie, wgraj je do kreatora, wzbogać o teksty oraz efekty specjalne i gotowe! Twoje case przygotowane będzie w ciągu dwóch dni, a Ty będziesz mógł się nim cieszyć przez długie lata!

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl