fit.pl mobile logo

GETAWAY Festival – już w ten weekend

W najbliższy piątek (17 maja) w Poznaniu rozpoczyna się GETAWAY Festival. To wyjątkowe święto outdooru, sportu i podróży potrwa przez cały weekend. Program Festiwalu jest wypełniony po brzegi prelekcjami, spotkaniami z zaproszonymi gości i pokazami filmów outdoorowych. Jednak to możliwość udziału w zajęciach sportowych, warsztatach praktycznych i aktywnościach wyróżnia imprezę i gwarantuje przeżycie niezapomnianej przygody. Ważne, że uczestnicy nie tylko usłyszą o outdoorze, ale także doświadczą go na własnej skórze. Poniżej prezentujemy najważniejsze punkty programu

Piątek (17 maja)

Otwarcie GETAWAY Festival zaplanowano na godz. 17:00. Jako pierwsi na scenie wystąpią polscy ratownicy na Kaukazie – Bezpieczny Kazbek. Dalej spotkanie z jednym z najlepszych biegaczy ultra w Polsce - Piotrem Hercogiem. O godz. 19:00 Monika Mądra-Pawlak i Jan Pawlak odkryją smaki podróży przez dwie Ameryki. Dzień zakończy opowieść Angeliki Chrapkiewicz-Gądek, której historia na pewno Was urzeknie, doda odwagi i zainspiruje do realizacji własnych marzeń. Na kinowym ekranie będzie można obejrzeć 3 filmy: „No trace Tatra” w reż . Bartka Solika, „Locked In: First Descent Of The Beriman Gorge” w reż. Davida Pearsona oraz „Around the ice” w reż. Roberta Kibarta.

5
 
Sobota (18 maja)

Dzień drugi Festiwalu rozpocznie się aktywnie. Od godziny 9:00 zaplanowane są warsztaty wspinaczkowe i technik jaskiniowych, szybowcowe, otwarty trening biegowy z Piotrem Hercogiem, a o 11:00 sesja jogi nad rzeką Wartą. Sobota to przede wszystkim dzień pełen prelekcji niesamowitych gwiazd polskiego outdooru. Na scenie wystąpią: Family on Board – podróżująca dookoła świata rodzina, Bartek Malinowski – o wędrówce „Wielkim Szlakiem Himalajskim”, Krzysiek Jędrzejak – surfer i fotograf w jednym, Kamila Kielar – świeżo upieczona laureatka 13. edycji konkursu Travelery w kategorii „Podróż Roku” oraz Martyna Wojciechowska – gwiazda wieczoru, z którą będziemy świętować jej 13 rocznicę zdobycia Mount Everestu – najwyższej góry świata.

Ponadto równolegle odbywać się będą warsztaty teoretyczne: skydiving z Martą Molińską, outdoorowe z Bartkiem Malinowskim i spotkanie z Marcinem Yeti Tomaszewskim o sekretach przygotowań do wspinaczki w dużych ścianach.

7

Na kinowym ekranie festiwalowe premiery dwóch filmów: „Ice and palms” w reż. Phillipa Beckera i „Blue heart” w reż. Brittona Caillouette’a.

Niedziela (19 maja)

W ostatni dzień GETAWAY od rana będzie można wziąć udział w: akcji ekologicznej „książka za worek śmieci” z Anią Jaklewicz, spływie kajakowych i kolejnej sesji jogi na świeżym powietrzu. Blok prelekcji tego dnia o godz. 13:00 otworzy Sonia Dudziak odkrywając tajemnice Gór Przeklętych. Później kolejno na scenie pojawi się trójka wspaniałych Panów: Mateusz Waligóra – o „Ciszy. W podróży między słowami”, Michał Woroch – o projekcie „Wheelchairtrip” i Przemek Kossakowski – o życiu, podróżach i poszukiwaniu siebie.

Równolegle odbywać się będą warsztaty wspinaczkowe i technik jaskiniowych, z biegania na orientację, ekologiczne z Anią Jaklewicz, fotografii podróżniczej i outdoorowej z Kubą Rybickim oraz wstęp do kursu spadochronowego metodą AFF.

10

Dodatkowe atrakcje

W sobotę i w niedzielę od 12:00 wystartuje Speed – Away, czyli przyspieszone opowieści podróżnicze Blogerów. Najmłodsi uczestnicy będą się dobrze bawić i uczyć na warsztatach w Strefie Dziecka – Mali Podróżnicy. Festiwalowi towarzyszyć będą Strefa EXPO, Strefa Rowerowa (serwis i wypożyczalnia rowerów), Strefa Chill Out i Strefa Wodna (testowanie kajaków i desek SUP). Oprócz tego nad rzeką Wartą powstanie pole namiotowe WartaCamp i basen zewnętrzny do testowania eskimosek pod okiem doświadczonego kajakarza górskiego – Waldemara Dobrowolskiego.

GETAWAY Festival w tym roku odbywa się pod hasłem „Przygoda jest w Tobie”. Odkryj ją razem z nami, zaprzyjaźniając się z outdoorem. Czekamy na Ciebie w dniach 17 – 19 maja w Poznaniu.

Więcej szczegółów i bilety można znaleźć na stronie: www.getawayfestival.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl