fit.pl mobile logo

Industrialny Bieg Hutnika za nami

W niedzielę, 8 października na terenie Huty ArcelorMittal Warszawa na Bielanach odbył się pierwszy w Warszawie industrialny przeszkodowy Bieg Hutnika. Wydarzenie uświetniło 60-lecie Huty Warszawa oraz klubu sportowego Hutnik Warszawa. Trasa biegu prowadziła po terenie huty m.in. przez halę czynnej Walcowni. Dzieci bawiły się na specjalnie dla nich przygotowanym Biegu Hutniczka. Łącznie w imprezie wzięło udział ponad 300 uczestników

Organizatorzy Biegu Hutnika zadbali, aby impreza miała wyjątkowy, industrialny klimat. Uzyskali ten efekt prowadząc trasę biegu przez tereny, na których kiedyś stały hale produkcyjne oraz obecną, nowoczesną Hutę ArcelorMittal Warszawa. Bieg odbywał się na dystansie około 6 kilometrów. Uczestnicy zmagali się z ponad 30 przeszkodami naturalnymi i tymi specjalnie przygotowanymi przez organizatorów. Na trasie biegu nie zabrakło wysokich ścian, rowów wypełnionych wodą, zasieków z drutu kolczastego, i oczywiście błota. W opinii uczestników najciekawszą częścią trasy był odcinek prowadzący przez czynną część huty, gdzie zawodnicy pokonywali takie nietypowe przeszkody jak kozioł oporowy czy tunele z kręgów stalowego drutu.  Specyficzny hutniczy klimat  uczestnicy mogli poczuć biegnąc przez halę Walcowni prętów jakościowych i żebrowanych, gdzie uczestnicy byli dopingowani przez…. pracujących tam hutników. Dotarcie do mety biegu zawodnikom mocno utrudniała żywa przeszkoda, w rolę której wcielili się zawodnicy z drużyny futbolu amerykańskiego „Warsaw Sharks”.

bieghutnika_1

„Klub Hutnik Warszawa i Hutę Warszawa łączy 60-letnia historia pełna wzlotów i upadków. Tak jak podczas biegu przeszkodowego konieczna jest współpraca by dotrzeć do mety, tak i my staramy się wspólnie dawać jak najwięcej emocji i powodów do radości warszawskim hutnikom i mieszkańcom Bielan. Cieszymy się, że organizując Bieg Hutnika mogliśmy przybliżyć wszystkim uczestnikom naszą historię, aktywnie świętując nasz jubileusz. Uśmiechy zawodników na mecie, zarówno tych starszych jak i tych najmłodszych bawiących się podczas Biegu Hutniczka, świadczą o tym, że pomysł z organizacją biegu przeszkodowego na terenie Huty ArcelorMittal Warszawa był strzałem w dziesiątkę!” – powiedział Maciej Purchała, prezes klubu Hutnik Warszawa.

bieghutnika2


Najszybciej z wymagającą i błotnistą trasą Biegu Hutnika poradził sobie Kacper Kąkol, który na metę dotarł w czasie 00:39:06. Zwycięzca to wielokrotny zwycięzca Runmageddonu i innych prestiżowych biegów przeszkodowych. Na drugim miejscu z czasem 00:41:15 rywalizację ukończył Wojciech Wojtyszyn a na trzecim miejscu przybiegł Paweł Szczepaniak, osiągając wynik 00:44:59. Wśród kobiet również tryumfowały zawodniczki z sukcesami w innych biegach ekstremalnych. Najszybsza okazała się Joanna Zmokła, która z trasą poradziła sobie w czasie 00:54:01. Drugie miejsce zajęła Izabela Miłosz (00:54:40) a na trzecim miejscu finiszowała Ilona Brusiło (00:56:06).

bieghutnika3

Klasyfikację drużynową wygrała ekipa xRunners z łącznym czasem 03:17:26. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Husaria Race Team (03:25:53) a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Off-road Runners Benefit Systems (03:29:36).

bieghutnika5

fot. Emilia Pergoł

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl