fit.pl mobile logo

Najlepsze Fit Prezenty

Codziennie wstaje o 5 rano, żeby przebiec „drobne” 30 km. Zanim zdążysz się odwrócić - on już zrobi 30 pompek, 15 przysiadów, a do tego 20 burpees. Na śniadanie zjada dziwaczną breję przygotowaną z mnóstwa zielonych liści, banana i jakichś nasion Chia, a zamiast serowych nachosów rozkoszuje się chipsami z jarmużu. Na dodatek zdaje się mówić w innym języku - ciągle powtarza słowa takie jak makro, bilans kaloryczny, cheat day - czy aby na pewno nie jest tym poszukiwanym przez NASA przybyszem z obcej planety? Każdy zna taką osobę - fit maniaka, którego energia zadziwia nas na każdym kroku. Dzisiaj przygotowaliśmy dla was spis niezwykłych prezentów dla sportowca, które niewątpliwie zachwycą każdego fana białkowych smoothies. Prezentujemy fit prezenty, które sprawią, że nawet najtwardszym zawodnikom zakręci się w głowie.

Jesteś zwycięzcą - bidon z grawerem - ten fit prezent zajmuje dziś najwyższe miejsce na podium. Niepospolity, ale niezwykle praktyczny prezent dla sportowca wraz z zagrzewającym do walki grawerem - takiego bidonu potrzebuje każdy miłośnik wysiłku fizycznego. Niezależnie od tego, czy Twój przyjaciel startuje w maratonach, demonstruje swoje umiejętności podczas zawodów w skokach do wody, czy gustuje w sparingach szermierczych. Każdy sport wymaga niezwykłej siły woli, godnej podziwu determinacji i samozaparcia - kiedy pokonujesz granice i limity własnego umysłu, jesteś największym zwycięzcą. Wyjątkowy bidon zawsze będzie przy fit maniaku, podtrzymując w nim ducha walki - oraz dbając o jego odpowiednie nawodnienie. Wszystkie bidony to obłędne fit prezenty, dlatego na naszej stronie odnajdziesz imponującą kolekcję najróżniejszych grawerów.

bidon

10, 15, 30 km/h… A jak szybko ty potrafisz pobiec? Następny z naszych wybitnych zawodników to Prędkościomierz - brelok drewniany. Jeśli akurat poszukujesz fit prezentu dla biegacza, ten superszybki brelok to idealny kandydat. Zachwyci każdego sprintera, maratończyka, a także miłośników spokojnego, porannego joggingu. Idealny prezent dla sportowca, który żyje na najwyższych obrotach i nigdy nie zwalnia tempa. Ale czasem nawet najwięksi mistrzowie tracą z oczu metę, dlatego niezwykły brelok zawsze będzie pod ręką wraz z zastrzykiem pozytywnej energii. Unikatowy gadżet z intrygującym grawerem to fit prezent i zarazem wyjątkowy motywator - z nim Twój przyjaciel wyprzedzi nawet światło. Inne breloki drewniane z pięknymi, oryginalnymi grawerami znajdziesz na naszej stronie MyGiftDNA.

brelok

Dietetycy twierdzą, że tylko 20% sukcesu każdego sportowca to siódme poty wylewane nadludzkim wysiłkiem na treningu - pozostałe 80% idealnej sylwetki składa się z odpowiedniej diety. Kolejny z niezwykłych fit prezentów, Eat good - deska obrotowa, zachęci każdego, nawet największego miłośnika czekoladowych deserów i fastfoodowych cudów, do utrzymania czystej michy. Czekoladowo - fasolowe brownie, przepyszne ciasto marchewkowe, pizza z kalafiorowym spodem czy niesamowite babeczki z cukinii będą na takiej desce wyglądać wprost obłędnie - a smakować jeszcze lepiej! Taki fit prezent po prostu nie pozwoli nie trzymać diety. Prawdziwi atleci uwielbiają zdrową kuchnię - dlatego każda z niepowtarzalnych desek obrotowych na naszej stronie to doskonały prezent dla sportowca.

Okładka “Running” obramowana to następny czempion wśród fit prezentów na naszej liście. Twój brat, zawsze pierwszy na mecie, niewątpliwie zasługuje na to, by ujrzeć swoje zdjęcie na okładce luksusowego magazynu - Biblii wszystkich biegaczy. Fit prezent będzie też bezbłędnym motywatorem do dalszych biegowych zmagań - nikt z nas nie wątpi, że następny magazyn, na którym wystąpi ten mistrz, wcale nie będzie fikcyjną okładką. Obraz możesz w pełni spersonalizować - wszystkie nagłówki i napisy na niezwyczajnym magazynie będą pochodzić od Ciebie. Jeśli poszukujesz prezentu dla sportowca pasjonującego się inną dyscypliną, na stronie naszego sklepu prezentujemy wachlarz unikatowych okładek.

okladka

Z niczym nie można przesadzać - nawet z dietą, a dzisiejsze olśniewające sukcesy Twojego olimpijczyka zasługują na odpowiednią celebrację. Dlatego fit prezent, jaki prezentujemy na zakończenie to Nie ma ideałów - grawerowany kieliszek do szampana. Inteligentna niczym sam Sherlock Holmes, urodą i stylem mogłaby konkurować z najbardziej oszałamiąjącymi modelkami, a do tego to niesamowite ciało… Przecież to chodzący ideał! Oryginalny fit prezent - kieliszek z ekspresyjnym grawerem w zgrabnych słowach wyrazi Twój podziw dla niemal nadludzkiej sprawności Twojej dziewczyny. Gdy upojnym wieczorem będziecie świętować kolejny fenomenalny rekord, kieliszek wybornego szampana wynagrodzi wszystkie bóle treningu, siniaki i zakwasy. Kieliszki do szampana to zawsze dobry prezent dla sportowca odnoszącego sukcesy - więcej wyjątkowych grawerów znajdziesz na stronie MyGiftDNA.

kieliszek

 

 

Powyższe fit prezenty to tylko mała część niskokalorycznych zbiorów, jakie możesz znaleźć na stronie MyGiftDNA. Przekonaj się sam i odkryj wymarzone prezenty dla sportowca.PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl