fit.pl mobile logo

Reebok Fitness Camp 2016

Do Reebok Fitness Camp 2016 zostało już tylko 10 dni! Zarejestruj się już dzisiaj, weź udział w treningu z Joanną Jędrzejczyk i stań się lepszą wersją siebie! 

11 czerwca br. odbędzie się Reebok Fitness Camp 2016 - 7 godzin intensywnych i wymagających treningów fitness, różnorodne zajęcia prowadzone przez światowej klasy trenerów, spersonalizowany plan treningowy, wszystko to na scenie głównej oraz w 4 strefach specjalnych.

Trening specjalny poprowadzi aktualna Mistrzyni Świata MMA – Joanna Jędrzejczyk.

Czas na Twoją transformację! Zapisy na www.reebokfitnesscamp.pl.

Idea
Reebok Fitness Camp (RFC) to najbardziej kompleksowy event fitnessowy w Polsce. W tym roku odbywa się jego 3 edycja. Prawdziwe święto sportowych zapaleńców, dla których wyzwań jest ciągle mało. Sprawdź czy sprostasz tym, które stawia przed Tobą Reebok. Treningi przygotowane przy współpracy z globalnymi partnerami marki to różnorodne programy zajęć dające nieograniczone pole do bycia lepszą wersją samego siebie. BODYCOMBAT®, SH’BAM®, GRIT® CARDIO, BODYBALANCE® - przygotowane przez Les Mills, CrossFit® i Yoga to wszystko, czego potrzebujesz!

Gratką dla wszystkich sportowych zapaleńców, którym wciąż mało wyzwań będzie specjalny trening
z Joanną Jędrzejczyk! Aktualna Mistrzyni Świata MMA przygotowała dla uczestników Reebok Fitness Camp wymagający trening comabatowy.

Rejestracja
Każdy z treningów pozwala pracować nad innymi elementami, dlatego Reebok wychodzi naprzeciw indywidualnej transformacji uczestników. Nowością w tegorocznej edycji Fitness Camp jest spersonalizowany program treningowy, który można stworzyć w momencie rejestracji na wydarzenie
na stronie www.reebokfitnesscamp.pl. To Ty najlepiej znasz samego siebie i dlatego sam decydujesz, nad czym chcesz pracować.

Według marki Reebok transformacja zachodzi w trzech wymiarach: Physical, Mental i Social.
Ich symbolem jest „delta” będąca logotypem brandu. I tak, jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało, kondycję, siłę oraz wytrzymałość – możesz wybrać ścieżkę Physical. Jeśli najważniejszy jest dla Ciebie rozwój wewnętrzny, ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy, budowanie świadomości swojego ciała i kontroli ruchów ścieżka Mental spełni Twoje wymagania w 100%. A może podczas spotkania chcesz postawić na wzmocnienie relacji w grupie poprzez ćwiczenia w towarzystwie przyjaciół? Wtedy ścieżka Social na pewno Ci to ułatwi.

Program
Stawanie się lepszą wersją siebie wymaga specjalnych warunków, dlatego treningi RFC będą odbywać się zarówno na scenie głównej oraz w czterech dostosowanych do tego strefach specjalnych. Dodatkowo Reebok przygotował strefę KIDS dla wszystkich pociech sportowych rodziców, którzy będą chcieli je ze sobą zabrać. W tej strefie na dzieci będzie czekało mnóstwo zabaw. Do „naładowania akumulatorów” przed kolejnymi treningami będzie dla wszystkich dostępna strefa CHILLOUT. Ale to nie koniec atrakcji! Dla najbardziej aktywnych uczestników RFC Reebok przygotował specjalne nagrody.
Zapraszamy!

Lokalizacja
Reebok Fitness Camp odbędzie się na terenie RKS SKRA przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie (wejście od skrzyżowania ulic Wawelskiej i Ondraszka).

**
Sprzedaż biletów oraz więcej szczegółów na: www.reebokfitnesscamp.pl
Cena biletu upoważniającego do wzięcia udziału we wszystkich treningach RFC: 49 zł.PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl