fit.pl mobile logo

Transmisje sportowe to same korzyści! Przekonaj się o tym z Polsat Sport Premium UPC!

Oglądanie programów sportowych to prawdziwa radość dla każdego kibica. Jednak, choć większość osób doskonale zna pozytywny wpływ na zdrowie uprawiania sportu, nie każdy zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z samego kibicowania, nawet przed telewizorem. Dowiedz się, jakie pozytywne efekty może przynieść oglądanie zmagań ulubionej drużyny i przekonaj się o tym na własnej skórze z Polsat Sport Premium UPC!

Jakie korzyści płyną z oglądania meczów?

Samo uprawianie sportu jest niezwykle korzystne dla układu krążenia, również dzięki możliwości zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Być może podczas oglądania rozgrywek nie uda się spalić kalorii, jednak pobudzenie krążenia krwi jest już jak najbardziej możliwe. Wszystko dzięki emocjom towarzyszącym kibicowaniu, które usprawniają krążenie i przyprawiają oglądającą ją osobę o przyspieszone bicie serca. Dotyczy to nie tylko meczów, lecz wszelkich innych zmagań sportowców śledzonych przed telewizorem. Powściągnąć emocje powinny jedynie osoby mające problemy z sercem.

Jednak aby doznania były jak najbardziej pozytywne i pobudzenie krążenia wynikało z ekscytacji, a nie poirytowania problemami z łącznością i ciągłym zacinaniem się relacji, zamiast wątpliwej jakości transmisji sportowych online znacznie lepiej jest zdecydować się na dobry pakiet sportowy, np. Polsat Sport Premium UPC. Szybki internet światłowodowy oraz dostęp do dwóch kanałów Polsat Sport Premium, a także czterech telewizyjnych serwisów premium bez reklam i w jakości Super HD, z pewnością przyniesie wiele niezapomnianych doznań.

Sport łączy ludzi, czyli dlaczego warto śledzić aktualności sportowe w grupie znajomych

Rozgrywki sportowe można śledzić nie tylko samodzielnie. Znacznie lepszym pomysłem będzie obejrzenie meczu ze znajomymi. Wspólne kibicowanie nie tylko zacieśni więzi, lecz także stanie się doskonałym tematem do rozmów. Co więcej, przeżywanie sportowych emocji razem z innymi fanami danej drużyny znacznie poprawia samopoczucie i sprzyja wydzielaniu endorfin, co również ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia. A w razie przegranej zawsze można podzielić się emocjami z ludźmi, którzy przeżywają to samo, co znacznie osładza gorzki smak porażki.

Decydując się na pakiet Polsat Sport Premium UPC, możesz korzystać z dostępu do kanałów sportowych również poza domem, np. podczas wypadów ze znajomymi. Wszystko dzięki telewizji Horizon Go, umożliwiającej obejrzeniu meczu również na urządzeniach mobilnych. Męski wyjazd to doskonały moment na wspólne obejrzenie zmagań sportowców i żywiołowe kibicowanie w gronie przyjaciół.

Który pakiet Polsat Sport Premium UPC wybrać?

Pakiet Polsat Sport Premium UPC dostępny jest w ofercie zarówno dla stałych, jak i nowych klientów. Korzystasz już z szybkiego, światłowodowego łącza UPC? Zdecyduj się na podstawową opcję Polsat Sport Premium lub Polsat Sport Premium + Eleven Sports za jedyne 29,99 zł!

Nowi klienci mają natomiast do wyboru trzy fantastyczne możliwości, które pozwolą im przeżywać sportowe emocje bez ograniczeń, w tym:

  • Polsat Sport Premium UPC z internetem 300 Mb/s - w tej ofercie otrzymuje się 116 kanałów, w tym 80 w rozdzielczości HD, funkcję Reply TV, umożliwiającą odtworzenie transmisji w dowolny momencie oraz dekoder Horizon z nagrywarką i wifi, a wszystko to w cenie 79,99 zł,
  • Polsat Sport Premium, a także kanały Eleven Sports oraz internet 300 Mb/s - w tej opcji również dostępna jest opcja Reply TV oraz dekoder Horizon z nagrywarką i wifi, jednak liczba kanałów to już 163 (112 HD). Koszt pakietu wynosi 89,99 zł,
  • Polsat Sport Premium wraz z kanałami Eleven Sports oraz superszybkim internetem światłowodowym 500 Mb/s - tu również otrzymuje się dostęp do 163 kanałów (112 HD) oraz opcję Replay TV. Dodatkowo klient dostanie również modem Connect Box z wifi oraz dekoder Horizon z nagrywarką, a wszystko to w cenie 99,99 zł.


Nie tylko trenowanie, lecz już samo oglądanie sportu może przynieść wiele korzyści. Zamów pakiet Polsat Sport Premium UPC i sam się o tym przekonaj!

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl