fit.pl mobile logo

Zgłoś swój klub do Ogólnopolskiego Konkursu dla Klubów Finess

W tym roku udział w konkursie mogą wziąć zarówno kluby fitness, jak i studia treningu personalnego. Do konkursu zapraszamy, zarówno kluby istniejące kilka lat na rynku, jak i te, niedawno powstałe

Konkurs jest skierowany do klubów fitness i studiów treningu personalnego, które wyróżniają się na rynku. Nagradzamy profesjonalizm, przemyślaną ofertę, styl zarządzania oraz poziom obsługi. Jury najpierw wybiera, a potem wizytuje wszystkie NOMINOWANE kluby i studia, po czym następuje wybór zwycięzców.

Uroczyste ogłoszenie i wręczenie nagród nastąpi podczas kolacji Kongresu body LIFE w dniu 18 listopada 2017 roku.

Dotychczasowe edycje konkursu pokazały, że jest on niezmiernie popularny, gdyż zdobyty tytuł staje się istotnym narzędziem marketingowym dla nagrodzonego klubu. To oznacza, ze należy głośno mówić o swoich osiągnięciach i nagrodach.

 

W ramach konkursu funkcjonuje sześć kategorii.

W pięciu kategoriach wyboru dokonuje jury, są to:

■ Inwestycja roku do 1000 mkw.,

■ Inwestycja roku powyżej 1000 mkw.,

■ Profesjonalny klub fitness do 1000 mkw.,

■ Profesjonalny klub fitness powyżej 1000 mkw.,

■ Profesjonalne studio treningu personalnego (NOWOŚĆ).

W szóstej kategorii – Przyjazne Miejsce Fitness – o wygranej decyduje liczba głosów oddanych na portalu fit.pl. W tej kategorii biorą udział WSZYSTKIE zgłoszone do konkursu kluby oraz studia treningu personalnego.

 

Harmonogram

Dla kategorii Profesjonalny klub fitness, Inwestycja Roku oraz Profesjonalne studio treningu personalnego: 

30 marca - 30 lipca 2017 – przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu

16 sierpnia 2017 – wyłonienie nominowanych klubów i studiów

16 sierpnia – 15 października 2017 – jury odwiedza nominowane kluby  

16 października - 11 listopada 2017 - przewidziane są obrady jury i wyłonienie zwycięzców

18 listopada 2017 – ogłoszenie wyników podczas uroczystej kolacji towarzyszącej Kongresowi body LIFE

 

Dla kategorii Przyjazny klub fitness:

30 marca - 30 lipca 2017 – przyjmowanie zgłoszeń do Konkursu

20 sierpnia - 15 października 2017 - głosowanie przez użytkowników portalu fit.pl na stronie 

18 listopada 2017 – ogłoszenie wyników podczas uroczystej kolacji towarzyszącej Kongresowi body LIFE

NAGRODY I SPONSORZY

W tym roku nagrody dla zwycięskich klubów ufundowało sześć firm: Apus Sports, eFitness, ekspertfitness.com, fit.pl, IFAA oraz Les Mills. Dodatkowo zwycięzcy zostaną opisani na łamach magazynu „body LIFE” bądź „Trainer” oraz otrzymają bilet na Kongres body LIFE.

 

csm_nagrody2_62a7875135

 

Opłata

Wraz ze zgłoszeniem do konkursu uczestnik uiszcza na rzecz organizatorów opłatę wstępną w wysokości 350 zł (trzysta pięćdziesiąt złotych) na następujący numer konta:

Health and Beauty Media Sp. z o.o., ING Bank Śląski O. Warszawa nr 70 1050 1025 1000 0023 0849 7755 z dopiskiem Konkurs.

 

JURY KONKURSU DLA KLUBÓW FITNESS

Adrian Markowicz, fitnessclinic.pl,

Katarzyna Wysocka, Fitness Consulting,

Sebastian Goszcz, espresso fitness business,

Stefan Tatarek, fit.pl,

Agnieszka Bonecka, body LIFE.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl