Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Dieta na masę

Junior Member

Dieta na masę

Witam, to mój pierwszy post na forum, a chciałbym tak jak w tytule przytyć.
    Jestem chłopakiem, mam 170cm wzrostu, a ważę 50kg. Proszę o jakiś plan co jeść, kiedy jeść i ile jeść.
    Z góry dziękuję.

Senior Member
    Dieta powinna być dostosowana również do wieku inaczej będzie wyglądać dla nastolatka inaczej dla dorosłego mężczyzny. Przedewszystkim powinieneś jeść 5-6 regularnych posiłków które dostosujesz do treningu.

Wylicz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne (są kalkulatory od tego w google) i będziesz mniej więcej wiedzieć ile kalorii dziennie musisz jeść, żeby przytyć. Tyje się głównie od węglowodanów więc musisz ich dużo jeść najlepiej złożonych jak np. kasza, ryż, a nie same węglowodany proste typu batoniki i drożdżówki poza tym odpowiednia ilość białka i zdrowych tłuszczy. Przygotuj się na koszty, bo niestety jedzenie kosztuje, a jeśli chcesz przytyć musisz jeść po prostu więcej niż dotychczas.

Junior Member
    Szczerze zazdroszczę, że dążysz do przytycia, a nie chudnięcia.. Nie zdawaj się na diety z internetu, a tym bardziej pisane przez amatorów, najlepiej udać się do specjalisty!
    Bogaty je trzy razy dziennie, biedny również trzy razy dziennie rozpala ogień.

Tutaj łap diety , kilka zakłądek tam masz . Ja się na tym nie znam ale może akurat jakaś tobie podpasuję. Pozdrawiam http://obk.pl/?s=dieta

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Zacznij dużo jeść, mój chłopak tak zawsze mowi. Oblicz kcl, białko , wegle , tłuszcze jedz ile musisz, i dorzucaj kcl i węgli jak nie bedzie się waga ruszac.

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Zwiększenie masy nie jest problemem ale trzeba się zastanowić jakiej jakości chcemy masę bo jeśli porządnej jakości to temat trzeba dobrze przemyśleć aby nie łapać samego tłuszczu.
    Szukasz Urzędu Skarbowego? Zobacz swój Urząd Skarbowy na skarboweurzedy.pl

Senior Member
    przede wszystkim musisz jesc powyzej swojego zapotrzebowania ktore CI wyjdzie na badaniu skladu masy ciala i tyle, nie pij alkoholu

Nie myślałeś o tym, by zakupić dietę pudełkową, skierowaną na tzw "masę" ? Na stronie https://jakiepudelko.pl/ mógłbyś znaleźć firmę, która zajmuję się cateringiem właśnie w twojej okolicy i bez problemu dostarczy Ci posiłki o wybranej przez Ciebie porze. Pytałeś również jakiegoś dobrego trenera, jak powinny wyglądać twoje ćwiczenia na siłowni? Aspekt fizyczny jest równie ważny.

Junior Member
    Nie wiem czy słyszeliście ale african mango ma bardzo ciekawy wpływ na odchudzanie. Wiele osób, które stosowało diety cud nie zrzuciło kilogramów, a z tym produktem poszło im naprawdę bardzo szybko. Myśle, że nie jedna osoba będzie chciała skorzystać z takiego produktu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów