Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: rower do jazdy rekreacyjnej

Junior Member

rower do jazdy rekreacyjnej

Jaki byście polecili? Taki do jazdy z dzieckiem (opcja doczepienia fotelika na rower)

Jak dziecko malutkie to koszyk, jak takie co umie jezdzic to moze kup jakis podwojny xd

Junior Member
    Przegląda
    Białystok
    Im szybciej nauczysz maluch jeździć rowerem, szybciej będziecie mieli możliwość wspólnych wycieczek. Rodzaj roweru jest oczywiście zależny od Twoich możliwości.

Fajnie , że w ten sposób spędzasz aktywnie czas ! Ja właśnie jak przeczytałam http://obk.pl/najlepsze-pomysly-na-a...wolnego-czasu/ co konkretnie można robić w wolnym czasie to zdebiałam , że nie wpadłam właśnie o jeżdżeniu na rowerze , aż wstyd ale od jutra się d tego zabieram.

A jaki budżet na zakup roweru posiadasz? Pytam bo to przecież bardzo istotna kwestia od której należy zacząć, poza tym niemal każdy rower się tutaj sprawdzi, bo kluczowa rolę odegra fotelik na bagażnik w którym będziesz wozić dziecko i na tym polecam się skupić

Właśnie to samo pytanie chciałem zadać, czyli najpierw podaj jaki budżet na zakup posiadasz i wtedy doradzimy kilka sensownych modeli, ponieważ zajmujemy się tym na co dzień, zobacz na Formicki-Bike.pl w razie pytań służymy pomocą.

Junior Member
    Jeśli planujesz jazdę z dzieckiem, to wybór roweru faktycznie lepiej jest dobrze przemyśleć. Proponowałbym poszperać trochę w internecie, ponieważ wiele firm właśnie tam przedstawia swoje oferty. Ze swojej strony mogę Ci polecić, żebyś zajrzała na http://www.pmbike.pl/rowery-trekkingowe Mają tam naprawdę duży wybór rowerów. Marki są dosyć znane, więc jednoślady na pewno są dobrej jakości i sprawdzą się przy nie jednej podróży. Powodzenia!

Moim zdaniem teraz jest najlepszy okres na to aby zdecydować się na kupno roweru z racji niższych cen i wyprzedaży, plus do tego powinien być on przede wszystkim wygodny i solidny, tym bardziej planując podróże z dzieckiem.

rower do jazdy rekreacyjnej

dziekuje za obszerna odpowiedz. Chcialem jeszcze zapytac jak dlugo trwa leczenie mojej dolegliwosci?? Bo wie Pani, bardzo zalezy mi na szybkim powrocie do aktywnosci. Poza tym, czy sa jakies cwiczenia, ktore moglbym wykonywac we wlasnym zakresie??

Pozdrawiam

будет раскручен

Uprawnienia umieszczania postów