lifewawe2.jpg

Zdrowie nasze i naszej rodziny jest w naszych rękach.
Jeżeli wydaje ci się że jesteś zdrowy – możesz być w błędzie.
Jeżeli wydaje ci się, że w momencie gdy pojawią się problemy ze zdrowiem wówczas lekarz do spółki z białą pigułka i jakimś magicznym płynem lub ewentualną operacją , przywrócą bieg fizjologii na właściwe tory i „ wszystko będzie jak dawniej ”.

Mylisz się. Bo bez aktywnego udziału pacjenta w procesie leczenia, nigdy nie będzie on skuteczny i definitywny.Zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym dowiedzą się Państwo jak pomóc sobie i rodzinie lub swoim pacjentom, kiedy zacznie szwankować zdrowie.


Możliwość kontaktu z osobami promującymi i posługującymi się tą technologią na pros-vitae.

3.jpg

Opatentowana, nieprzezskórna technologia plastrów LifeWave poddana została ponad 70 badaniom i testom klinicznym — nie bez ważnego powodu: produkty te przynoszą radykalne, często natychmiastowe rezultaty. Stosowane są przez lekarzy, celebrytów, olimpijczyków i profesjonalnych sportowców, a także osób innych profesji z ponad 100 krajów na świecie, którzy chcą żyć pełnią życia. LifeWave oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz, aby czuć się w pełni sił.

30 dni 100% Zwrot pieniędzy

Gwarancja

Pełnia energii przez cały dzień bez środków pobudzających
Uśmierzenie bólu w ciągu kilku minut
Naturalna poprawa jakości i długości snu
Detoksykacja
Opóźnianie efektów starzenia się
Kontrola apetytu
Ograniczanie stresu

W jaki sposób działają plastry?

Plastry LifeWave są nowoczesną formą fototerapii. Zawierają kryształy organiczne, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało odbijają niewielkie ilości światła w zakresie pasm podczerwieni i światła widzialnego. FTIR (spektroskopia w podczerwieni z transformacją Fouriera) potwierdza to zjawisko. Plastry umieszcza się na ciele podobnie jak bandaż. Stymulują one nerwy i punkty akupunkturowe na powierzchni skóry, co przynosi korzyści zdrowotne nieosiągalne przy użyciu jakiegokolwiek innego produktu dostępnego obecnie na rynku.
W jaki sposób plastry wpływają na poprawę zdrowia?

Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że aby osiągnąć poprawę naszego zdrowia, musimy wprowadzać coś (na przykład witaminy) do wnętrza organizmu. Choć odpowiednie odżywianie, nawodnienie i ćwiczenia fizyczne są niezbędnymi elementami zdrowego trybu życia, nasz organizm potrzebuje również ciągłego przepływu energii. Na przykład, nasz mózg i nerwy przesyłają sygnały elektryczne do mięśni, powodując ich skurcze w wyniku wykorzystania przechowywanej w komórkach energii chemicznej.

Od tysięcy lat wiadomo, że określone częstotliwości światła mogą powodować określone zmiany w organizmie człowieka. Kiedy wychodzimy na słońce, częstotliwość odbieranego światła powoduje, że w naszym organizmie wytwarzana jest witamina D. Inna częstotliwość światła (promieniowanie UV) skutkuje wytwarzaniem melaniny — substancji chemicznej odpowiadającej za opaleniznę.

W plastrach LifeWave wykorzystano tę wiedzę, aby pobudzić organizm do zwiększenia energii, zwalczania bólu, detoksykacji, opóźnienia efektów starzenia, kontroli apetytu, zmniejszenia stresu i zapewnienia lepszej jakości snu.Czym jest fototerapia?

Fototerapia (czasem nazywana terapią światłem lub helioterapią) jest metodą leczenia uznaną i praktykowaną od tysięcy lat. Jednak to, dlaczego różne częstotliwości światła skierowanego na skórę wywołują korzystne dla zdrowia efekty, zostało wyjaśnione całkiem niedawno.

W 1903 roku dr Niels Finsen otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii lub medycyny za wykorzystanie sztucznego źródła światła do leczenia jednego z rodzajów tocznia. Z tego powodu dr Finsen uznawany jest za ojca współczesnej fototerapii.

Niedawno fototerapia wkroczyła w erę nowoczesności dzięki wykorzystaniu form czynnego światła, takich jak technologie zimnych laserów, diod emisyjnych (LED) i lamp UVB. Ministerstwa zdrowia na całym świecie, w tym Federalny Urząd Żywności i Leków w Stanach Zjednoczonych, zatwierdziły stosowanie fototerapii w celu łagodzenia bólu oraz jako bezoperacyjną formę liftingu. Najwyraźniej fototerapia zajęła należne jej miejsce jako realna nowoczesna technologia medyczna.

Obecnie w plastrach LifeWave stosuje się zaawansowaną formę fototerapii, która nie wymaga źródła czynnego światła (czyli nie jest potrzebna lampa). Zamiast tego plastry LifeWave wykorzystują światło odbite aktywowane pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało. W rezultacie uzyskuje się bezpieczną, efektywną i klinicznie potwierdzoną metodę poprawy zdrowia.

Możliwość kontaktu z osobami promującymi i posługującymi się tą technologią
3.jpg