Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Dieta pudełkowa

Junior Member

Dieta pudełkowa

Hej. Dostałam ostatnio ulotkę o diecie pudełkowej. Tylko co to jest? Orientujecie się?

No wlasnie, podlaczam sie do pytania

Diecie pudełkowej? pierwsze słyszę.

Moja droga , mnóstwo tego w sieci znajdziesz ale najtrafnieszy artykuł to ten http://obk.pl/dieta-pudelkowa-na-czy...a-jej-fenomen/ , Możesz stosować tę dietę , dla mnie jest ona wyjątkowo wygodna.

Junior Member
    Moje Drogie, aż nie wierzę, ze nie słyszałyście o diecie pudełkowej. Dietetyczne posiłki w pudełkach podbijają obecnie nasz kraj. Być może za sprawą mody ale wydaję mi się że bardziej większej świadomości ludzi odnośnie wpływu diety na nasz organizm i samopoczucie. Ja sama korzystam z takiego rozwiązania ( i nie kieruję się modą raczej chęcią pozbycia się kilogramów). Zamawiam catering z Lily on Diet. Każdego poranka dostaję 5 świeżych posiłków na cały dzień. Jest to dla mnie niezwykle wygodne, gdyż często pracuję dłużej i wracam późno do domu. Tryb życia nie pozwalałby mi na przygotowanie takich posiłków. A tu mam zdrowe, urozmaicone jedzenie i nie muszę się o nic martwić. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla takich pracoholików jak ja

Senior Member
    Słysząłam o diecie pudełkowej, fajny pomysł ale nie wiem czy sie sprawdzi w rodzinie z dziećmi ino i koszt...

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Jest to bardzo na dietę, ponieważ mamy wszystko wyliczone. Lecz koszt takiej to około 2 tys na miesiąc.

Junior Member
    Koszty są dość wysokie, jak nawet na dwie osoby to bardziej opłaca sie samemu robić. Ostatnio słyszałam od znajomej, że wcale te pudełeczka nie są tak wyliczne dokładnie. Pewnie jest to duża kwestia firmy, gdzie się zapiszemy.

Junior Member
    Ma ktoś z Was jakąś sprawdzoną firmę w Warszawie?

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    W życiu nie kupiłbym nawet za najmniejsze pieniądze takiego jedzenia z pudełka.... dla mnie to jakaś pomyłka . Posiłki które są niewiadomego pochodzenia a koszt dania w wielkości takiej co kot napłakał to 45zł...ludzie 45zł za jedno danie! Jeśli chcemy zjeść sniadanie I, śniadanie II, obiad, kolacje to mamy koszt prawie 180zł za jeden dzień! ... Rozumiem jak ktoś jest cukrzykiem albo jest chory na celiakię i nie ma możliwości np. w pracy przygotować odpowiedniego dla siebie posiłku to może zamówić sobie czasami jedno tak jak inni zamawiają np. pizzę ale jeśli ktoś jest zdrowy a jedynie chce przejść na zdrowszą dietę to nie lepiej kupić świeże warzywa i składniki i samemu wykonać milion razy smaczniejsze dania od tych z pudełka marnej jakości??

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów