Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Dieta pudełkowa

Junior Member
    nie wierze w coś takiego jak dieta pudełkowa, na pewno jest w tym jakaś chemii, albo dodatki z cukru, których powinno się unikać...

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Jest jak najbardziej ok, pod warunkiem że Cie stać na to. Diety takie zaczynają się od 1000 zł + . Fajna opcja bo nie musimy gotować. mamy wszystko obliczone pod siebie. Tylko mówię, cena odstrasza.

Junior Member
    W Szczecinie mało firm, które się tym zajmują.

Junior Member
    Moja znajoma przez okres 3 miesięcy jadła wyłącznie w ten sposób. Trzy pudełka dziennie, tylko 1000 kalorii. Za droga inwestycja na dłuższą metę więc zrezygnowała.

Junior Member
    Pudełka są drogie. Warto przemyśleć zakup, bo potem są szybkie rezygnacje.

Junior Member
    Kiedyś korzystałam z takiej diety i prawdę mówiąc chodziłam głodna a sporo mnie to kosztowało. Jedyny plus pudełek jest taki, że nie musimy sami gotować, ale z tego co widzę to zazwyczaj dają tam diety 1000 - 1200 kcal a to troszkę za mało jak chce się normalnie funkcjonować. Dlatego zmieniłam tą dietę na dietetyka a później na trenera personalnego, bardziej to polecam!

Junior Member
    Przegląda
    śląsk
    Dieta pudełkowa coraz bardziej zyskuje na popularności. Wydaje mi się, że za niedługo stanie się jedną z najpopularniejszych. Gotowe posiłki które są pyszne + dostawa do domu i nie trzeba się przejmować tym, co kupić, żeby posiłek był zdrowy i pełnowartościowy.

Junior Member
    Wsród warszawskich firm oferujących cateringi dietetyczne chyba najbardziej wygrywa Warszawski dzień by Mateusz Gessler - pyszna dieta, dużo różnych produktów wykorzystują, więc na pewno wartościowe odżywianie dla osób o zróżnicowanej aktywności fizycznej!

Myślicie, że naprawdę warto inwestować w ten typ diety?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów