Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Co to jest Zumba?

Junior Member
    coraz mniej jest zumby, moda mija

Junior Member
    moda mija lecz wciąż jest to dobry sposób na ćwiczenie

Całkowicie się zgadzam.

no nie wiem nie zgodzę się, w Saturn Fitness na Bielanach w stolicy są zajęcia z zumby i chodzi dość sporo osób z tego, co widziałem. Myślę, że dla dziewczyn to bardzo dobry rodzaj aktywności fizycznej, bo ćwiczy całe ciało, nogi i przy okazji mają fajną zabawę z muzyką w dobrym towarzystwie

Zumba to rodzaj tańca,a dla niektórych jest to bardzo dobra i fajna aktywność fizyczna bez której nie wyobrażają sobie życia. Podobnie jak joga czy zajęcia na basenie

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Dla mnie zumba jest jedynie sposobem na rozrywkę, na pewno nie na trening...

Też niewiedziałam co to zumba póki nie dowiedziałam się z http://obk.pl/blog/aktywnosc-fizyczna-ktora-wybrac/, że wogole ona istnieje. jest to jedna z lepszych aktywnosci fizycznych. Taniec połączony z fitnessem. Treningi sa bardzo intensywne ale te endorfiny po treningu sa rewelacyjne.

Junior Member
    Ja poznałem zumbe jeszcze w szkole, gdize jakoś tak ktoś ją wpuścił do obiegu i tak już pozostało. sam kilka razy uczestniczyłem i powiem wam, bajka.

Junior Member
    Przegląda
    Nibylandia, choć zdarza mi się odwiedzić Kraków
    Połączenie tańca i aerobiku. W centrum sportu UJ i UP możesz się zapisać, wystarczy, że jesteś studentem byle jakiej uczelni.

Mam 2 kolezanki które cały czas chodza na zumbę więc chyba tak całkiem ta moda na to nie minęła. Podobno można się nieżle zmęczyc i to dobrze kondycje poprawia.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów