Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Karate czy judo?

Junior Member
    Przegląda
    Białystok

Unhappy Karate czy judo?

Którą z tych sztuk walki polecilibyście dla pełnego energii 6latka? Mój syn wykazuje duże zainteresowanie tego rodzaju aktywnościami, ale nie jestem pewna które wybrać

Myślę,że na początek warto zapisać dziecko na karate i zobaczyć czy mu się spodoba,jakie będą jego wrażenia. Dla energicznego 6 latka polecam też zajęcia na basenie lub piłkę nożną.

Junior Member
    Ja mojego syna posłałam na judo do Akademii Walki na Pradze i strasznie mu się spodobało. Raz byłam nawet podpatrzeć jak wygląda taki trening i byłam zachwycona organizacją zajęć, aż chciałam dołączyć No i Maciuś nie ma już problemów z zasypianiem

Junior Member
    Ciężko doradzić, ale moim zdaniem warto udać się na zajęcia zarówno z karate jak i judo, aby dziecko samo zobaczyło na czym to polega i wzięło udział w pierwszych zajęciach,a dopiero potem zdecydować się na jedna opcją, która bardziej przypadnie mu do gustu.

karate z elementami zabawy ? czemu nie . Karate to dobry sposób na rozbudzenie u dziecka ducha rywalizacji ... będzie to procentować w każdym innym sporcie , w przypadki moich diecie tak przynajmniej było
    Witam Was

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów