Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zabiegi na brzuch

Junior Member

Zabiegi na brzuch

Dziewczyny, ostatnio sporo schudłam, została mi nie fajna skóra na brzuchu. Podpowiedzcie, jak ja zlikwidowac? Czy chodzicie na jakieś zabiegi? Co poleciacie?

Junior Member
    ja bym zaczęła od ćwiczeń na brzuch. Brzuszki, hula hop, 6 weidera itd. A z zabiegów to moge polecić enedermologię, albo karboksyterapie.
    Ostatnio edytowane przez ewa90 ; 07-07-2016 o 15:04

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Dokładnie, ćwiczenia i może jakieś kremy do tego dorzucić.
    Ostatnio edytowane przez Pingwoo ; 02-06-2016 o 14:08

Może w pierwszej kolejności napisz jakich kosmetyków do pielęgnacji używasz oraz czy ćwiczysz,każdy szczegół będzie miał tutaj znaczenie. Akurat w każdej z tych kwestii możemy pomóc oraz doradzić

Junior Member
    Moim zdaniem najlepszym sposobem na pozbycie się '' nie fajnej skóry'' na brzuchu będą ćwiczenia na brzuch. Na poczatek można zacząć od brzuszków, hula hop a potem coś trudniejszego
    Ostatnio edytowane przez WerciaM21 ; 23-08-2016 o 13:32

Junior Member
    Raz,że jest to kwestia odpowiednich ćwiczeń na brzuch,a dwa też zabiegów jakie będziemy stosować,nadmiar skóry też nie zniknie z dnia na dzień,to bardzo często wymaga po prostu czasu.

Senior Member
    Polecam iść do lekarza zapytać dlatego, że nie zawsze nadmiar skóry można zlikwidować ćwicząc!

Junior Member
    To już w ostateczności, natomiast wcześniej warto skorzystać z powyższych rad i zacząć od odpowiednich ćwiczeń w postaci brzuszków czy hula hop. Polecam także regularne wizyty na basenie.

Junior Member
    Lipoliza to taki fajny zabieg, dzięki któremu można się pozbyć niechcianego tłuszczyku. Jest właśnie dla osób, które mają problem z tłuszczem w jednym miejscu i nie moga się go pozbyć mimo ćwiczeń i diety.

Junior Member
    Może masażer antycellulitowy, on nie tylko redukuje cellulit, ale także ujędrnia skórę i przywraca jej ładny wygląd. Sama mam taki , mogę polecić zakupu tutaj https://www.fotelespa.pl/ , sprawdzonym, polecam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów