Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Suplementy na spalanie i energię

Junior Member

Suplementy na spalanie i energię

Witam, szukam jakiś suplementów, które wspomagą moje treningi..

Aktualnie mogę chodzić na fitness 2 tygodnie pod rząd (przed nockami i po rankach, wtedy staram się 4-5 dni w tygodniu) na różne zajęcia. Potrzebuję czegoś co wzmocni mnie po porannej zmienię i przed nocna praca , jestem w domu o 15 a treningi mam na 19,20 :/ zazwyczaj spać mi się Chce po pracy.. Aktualnie wspomagam się: clenburenix i therm line fast (dla poprawy metabolizmu) .. Nie wiem dlaczego ale w porównaniu do innych kobiet prawie w ogóle nie poce się na ćwiczeniach, nawet ten clenburenix mi nie pomaga.. Ćwiczę już długo i daje z siebie 100 % nie mam problemów z poprawnym wykonywaniem ćwiczeń.. Możecie coś polecić co poprawi mi metabolizm, doda siły przed ćwiczeniami, pomoże spalić tkankę tłuszczową, zrzucić zbędne kg itp

Junior Member
    Hej, widzę, że ostro bierzesz się za ćwiczenia, 5 dni to naprawdę sporo. Ja też pracuję na zmiany, ale mogę sobie pozwolić na 3 dni max 4 i po porannej zmianie mam straszy brak sił, ale nie chcę się poddawać, biorę od niedawna (ok 3tyg) z serii 5fit energy + power, myślę, że w moim przypadku sprawdza się super, nie narzekam na brak sił na ćwiczeniach. Ale to pewnie zalezy od osoby, diety, trybu zycia. Polecam spróbować, trenerzy na siłowni u mnie też polecają serię tych supli. Pozdrawiam.

Junior Member
    Gocha 91, no właśnie napisałam że staram się ale 4 dni to max, nie daje rady po rankach czasami przespie budzik na trening jak się położę do łóżka.. Szukam jakis innych supli bo te na mnie najwyraźniej nie działaja, poczytam o tych co napisałaś i czekam na inne rady..

Hej też szukałam czegoś do spalania tłuszczu, bo mimo ćwiczeń nie widziałam zbyt dużych efektów, czytałam trochę i pytałam na siłowni, między innymi polecano mi właśnie 5fit Energy + bcaa, oprócz tego chroni mięśnie, a moje były dość słabe na początku. Gocha91 a stosowalas coś jeszcze z tej serii?

Junior Member
    No właśnie Gosia zauważyłas po tym jakieś efekty oprocz sił na treningu?

Junior Member
    Wiecie co, czuję się mniej zmęczona i wydaje mi się że też wyglądam lepiej, w sensie nie widać po mnie takiego zmęczenia, podkrążonych oczu po pracy, nawet jak malo pośpie to czuję, że mam siły po prostu, to daje mi motywację. Serio polecam spróbować. A co do pytania sandragrzelak to tak, stosuję jeszcze 5fit energy+kreatyna, ale to od niedawna dopiero, więc może za tydzień zobaczę pierwsze efekty.

Junior Member
    Jeżeli na Ciebie daje takie efekty to z chęcią spróbuję.. Ale szukam też czegoś co pozwoli mi się spocic na treningu, bo w porównaniu do innych lasek w ogóle się nie poce, ogólnie nigdy nie mam z tym problemów nawet na codzień ale wydaje mi się że jak bardziej się poce to większe efekty przynosi trening i spałam te kalorie?

Junior Member
    Ja też się nie pocę, ale to chyba nie jest jakiś wyznacznik. W lecie czy przy ćwiczeniach, wysiłku, nie mam skłonności do tego, myślę, że to jest jakaś indywidualna sprawa. Nawet czerwona sie nie robię gdy biegam kilka km, nie wiem od czego to zależy, ale nie martwię się tym, spalanie idzie mi bardzo dobrze, więc nie jest to moim problemem, a nawet się cieszę Przymierzam się jeszcze do tych supli z serii 5fit energy + wit&min, żeby uzupełnić braki, ale to za jakiś czas, jak stypendium przyjdzie

Junior Member
    Jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej to polecam wam suplement z 5fit energy + l-karnityna. Efekty są jeśli na prawdę ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz

Cytat Zamieszczone przez arletawanda Zobacz posta
    Jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej to polecam wam suplement z 5fit energy + l-karnityna. Efekty są jeśli na prawdę ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz
    Też polecam 5fit energy . Przy ostrym ćwiczeniu i długim efekty są widoczne.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów