Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Suplementy na spalanie i energię

Junior Member
    A gdzie zamawiacie te suplementy? Gdzie najtaniej?

Tak również polecam suplement 5fit energy+. Brałam l-karnitynę z tej serii i udało się schudnąć! Ale rzeczywiście trzeba pamiętać o jakimś sporcie przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Spalanie tłuszczu to cięzka rzecz ale bardzo dobrze sprawdza się na to suplement z olimpu therm line fast , mnie on dodaje również energii jak i mobilizacji na następne treningi.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Ja używalam johimibine i całkiem dobrze działała na mnie

Junior Member
    Witam, wróciłam do ćwiczeń po małej przerwie, zakupiłam 5fit + energy ale tabletki te zażywa się rano..wiec potrzebuje jakąś dobrą przedtreningówke, mam do zrzucenia 5kg. Polecono mi s.a.w ale też ostrzeżono, że ta przedtreningówka ma za zadanie "pompowac" na typowe treningi na siłowni, co u mnie odpada. Co prawda sprawdza się bardzo dobrze, mam siłę ćwiczyć, jestem bardziej skupiona i moja wytrzymałość jest większa ale nie chce nabierać mięśni a najpierw schudnac więc to mnie martwi, jakieś propozycja?

Waga 55,7 kg, wzrost 160

Junior Member
    Ja jestem bardzo zadowolony z suplementu https://swiatsupli.pl/pl/przedtrenin...mped-280g.html Cannibal Ferox AMPED to produkt przedtreningowy dla tych, na których nic już na nich nie działa. Cannibal Ferox sprawia, że najcięższe treningi nie sprawiają nam problemów, a każda następna seria może być wykonana po krótszym odpoczynku i z większą intensywnością. Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz się na ten suplement, to nie jest już zabawka. Choć działanie preparatów przedtreningowych w większości przypadków opiera się na uzyskaniu podobnych efektów w trakcie wysiłku fizycznego, to sam mechanizm jest już zupełnie innych.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów