Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: sprawdzony podkład

sprawdzony podkład

Dziewczyny szukam trwalego podkładu. Czego używacie i co polecacie?

A jaką masz cerę? jaki budżet?
    Ja generalnie używam podkłady Maybelline - dobra cena i jakość

Budżetu nie zakładam, bo podkład ma być dobry. Chociaż myślę, że 60 zł na tego typu kosmetyk to wystarczająco. Cerę mam normalną. Jakiś konkretny ten Maybelline. Jeżeli tak to dlaczego?

Junior Member
    Ja używam podkładu Maybelline, podobnie jak Tatiana i jestem bardzo zadowolona

Cytat Zamieszczone przez Patilka Zobacz posta
    Budżetu nie zakładam, bo podkład ma być dobry. Chociaż myślę, że 60 zł na tego typu kosmetyk to wystarczająco. Cerę mam normalną. Jakiś konkretny ten Maybelline. Jeżeli tak to dlaczego?
    SuperStay 24h - największa zaleta to że jest trwały i nie robi efektu maski (a to rzadkie połączenie), zawiera krzemionkę przez co fajnie absorbuje wilgoć i nie trzeba pudrować nosa w ciągu dnia (no góra raz mi się to zdarzy), poza tym producent zapewnia o elastycznej formule - nie mogłam sobie wyobrazić o co chodzi ale w użytkowaniu to się czuje - podkład fajnie dostosowuje się do skóry, nie załamuje się na zmarszczkach i nie osypuje się

Dzięki Dziewczyny to dosyć dobra recenzja. Chyba sama się skuszę i kupię

Junior Member
    ta nowa formuła superstay 24h jest faktycznie bardzo dobra. Nie wiem czy to ma dla Was znaczenie ale dla mnie jego ogromnym atutem jest to, że nie widać go na zdjęciach z fleszem. Tylko osoby blade mogą mieć problem bo jest ciemny.

Hehe wiesz co na coś takiego w życiu bym nie zwróciła uwagi

Junior Member
    ja często jestem na jakichś imprezach i często ktoś robi jakieś zdjęcia i to zauważyłam :P

Dobrze wiedzieć! W sumie na fotach lepiej wyglądać dobrze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów