Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Borówka amerykańska

Question Borówka amerykańska

Co sądzicie o owocach borówki amerykańskiej?

Jak przeczytałem na stronie "laczynasogrod.pl/borowka-amerykanska", owoce borówki cenione są nie tylko za właściwości smakowe, ale też z powodu wyjątkowo korzystnego wpływu na nasz organizm. Piszą również że pozytywnie wpływają na pracę jelit oraz obniżają poziom „złego” cholesterolu.

Co myślicie o borówkach ?

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Borówki są super. Nie są tak cierpkie jak jagody a pod wpływem obróbki cieplnej zachowują się identycznie jak one. Dużo błonnika zawiera ich skórka, a one same mają mnóstwo antyoksydantów i pierwiastków. Polecam szczerze zarówno na śniadanie do jogurtu jak i na ciepło w postaci musu na przykład na placuszki orkiszowe.

Junior Member
    Ja także przychylam się do borówek,nie dość że ich skład jest bardzo wartościowy,to w dodatku jest to smaczna przekąska owocowa w sam raz na lato Można zmieszać borówke z jogurtem naturalnym i powstanie nam zdrowy,smaczny shake.

Junior Member
    Uwielbiam rośliny jagodowe. Borówki amerykańskie, jagody kamczackie czy ostatnio modne jagody goji. Wszystkie maja super właściwości.

Ja z kolei polecam również truskawki - pomagają schudnąć i posiadają wiele witamin. W dodatku hamują apetyt i są dosyć sycące. Lubię robić z nich koktajle lub dodawać do jogurtu naturalnego. Od pewnego czasu mam własne owoce. Kupiłem sadzonki frigo dzięki czemu mam pewność, że owoce, które jem nie są faszerowane chemią czy innym świństwem.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Tak naprawdę jedyny ich minus to cena, która może czasami odstraszać :/

Uprawnienia umieszczania postów