Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Jak nie czuć głodu ?

Junior Member

Jak nie czuć głodu ?

Macie jakieś sposoby na to żeby wyeliminować napady głodu, wzmożonego apetytu podczas diety na odchudzanie. Napiszcie, jak sobie radzicie z tym problemem ? Wiadomo że najważniejsza jest silna wola ale mi jej chyba trochę brakuje, chciałabym w jakiś sposób oszukać głód.

Czytałam trochę o dietach i dowiedziałam się diecie montignaca , dieta bardzo pożywna, rzadko jak ktoś z niej rezygnuje. Jeżeli Cię tym zainteresowałam to możesz poczytać o niej na http://obk.pl/dieta-montignaca-na-cz...o-ja-stosowac/ , tam jasniej Ci wszystko napisali. Może ona Ci podejdzie i nie będziesz czuła głodu

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Wydaje mi się, że musisz przestrzegać głównej zasady wielu diet, czyli pięć niewielkich posiłków dziennie jedzonych w niewielkim odstępie czasu. Trudno w to uwierzyć, ale jak jesz często a mniejsze porcje to rzeczywiście nie chce się jeść. A ataki wilczego głodu ja osobiście zalewam herbatą zieloną z cytryną. U mnie skutkuje

Junior Member
    Jestem tego samego zdania co dziewczyna wyżej Musisz dużo pić, najlepiej zielonych herbat Ja akurat pije tą z teekanne i to tą z brzoskwinią - green tea peach, bo za samą zieloną herbata nie przepadam :P

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Ja ratuje się babką płesznika ( takie małe ziarenka które zalewa się wodą a one bardzo pęcznieją) coś na zasadzie błonnika.Polecam dodać sobie troszkę soku np. malinowego dla smaku.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez majeczkaKRK Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania co dziewczyna wyżej Musisz dużo pić, najlepiej zielonych herbat Ja akurat pije tą z teekanne i to tą z brzoskwinią - green tea peach, bo za samą zieloną herbata nie przepadam :P
    Ja akurat z teekanne to lubie tą pu-erh lemon - ma podobne działanie jak zielona i też jest smaczna

trzeba dużo pić.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Osobiście dodać mogę jeszcze, że płatki zbożowe zawierają sporo błonnika, który sprawia, ze dłużej czujemy sytość i do tego doskonale wspomaga odchudzanie.

Junior Member
    Moim zdaniem najważniejsze jest tutaj to co jemy,nasza dieta,wówczas nie ma mowy o tym aby ktoś odczuwał głód. To zjawisko występuje tylko wtedy kiedy nasza dieta jest po prostu nieodpowiednia.

Junior Member
    Dużo wody, jak nie lubisz wody (jedną moją koleżankę łapią wymioty po wodzie niegazowanej) to możesz sobie jakieś herbatki wspomagające dietę w stylu fit&slim pić . No i zamiast jakiś przekąsek to owocowe i warzywa. Jabłka są super. Jak zaczęłam jeść jabłka zamiast bułek na drugie śniadanie to zaczęłam mocno chudnąć

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów