Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Jak nie czuć głodu ?

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Florence Zobacz posta
    Dużo wody, jak nie lubisz wody (jedną moją koleżankę łapią wymioty po wodzie niegazowanej) to możesz sobie jakieś herbatki wspomagające dietę w stylu fit&slim pić . No i zamiast jakiś przekąsek to owocowe i warzywa. Jabłka są super. Jak zaczęłam jeść jabłka zamiast bułek na drugie śniadanie to zaczęłam mocno chudnąć
    Woda, i herbatki to jest jakiś sposób - jak sobie wypełnisz żołądek wodą to nie będzie ci się chciało już tak jeść, bo częściej będziesz czuła, że jesteś pełna

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Mednatur.pl Zobacz posta
    Moim zdaniem najważniejsze jest tutaj to co jemy,nasza dieta,wówczas nie ma mowy o tym aby ktoś odczuwał głód. To zjawisko występuje tylko wtedy kiedy nasza dieta jest po prostu nieodpowiednia.
    trudno się nie zgodzić - jak ktoś ma dobrą dietę czyli owocującą w dużo wody czy też napojów (byleby niegazowanych) to nie będzie odczuwał głodu

zjedz danio głod

Dobrze ustalona dieta pod potrzeby, która ma zarówno wszystkie składniki odżywcze i każdy posiłek łączy wiele smaków. Wtedy nie sposób się nie najeść

Junior Member
    jeść często i małe porcje. organizm wkrótce się przyzwyczai

Jeść regularnie, a w przerwach jak masz ochotę na podjadanie to najlepiej jakiś owoc, albo bakalie/gorzka czekolada. A najważniejsze to przyjmować dużo płynów- herbaty, woda mineralna. Często robię sobie koktajle na bazie zielonej Piwniczanki i jest pysznie, zdrowo i fit

Junior Member
    Przegląda
    Skierniewice
    Ja piję wodę albo zieloną herbatę i w zupełności mi to wystarcza. Gdy już odczuwam głód, którego nie zwalczę tymi napojami, wtedy sięgam po owoce (najlepiej sezonowe). Zimą są to najczęściej jabłka lub banany, które skutecznie niwelują uczucie pustego żołądka. Czasami w to miejsce wstawiam warzywa (wszystko zależy co akurat mam pod ręką i co jestem w stanie przygotować)

Junior Member
    Colon C z rana Ja sobie dodaję do płatków owsianych (które jem na wodzie).

Junior Member
    Ja również jem płatki owsiane z różnymi owocami. Jeżeli nie chcę czuć głodu to jeszcze na obiad gotuję sobie zamiast ziemniaków kaszę bulgur z vermicelli o coś takiego http://melvit.pl/p_kasza-bulgur-z-vermicelli-400-g_19 . Dobrze zapycha i nie czuje się przez długi okres głodu. Najlepiej smakuje z rybą

Jak jestem głodna a nie mam mozliwości zjesc niczego sensownego to oszukuje żołądek woda albo herbatą ;p mozna podobno jeść błonnik pszenny np do jogurtu ale sama nie próbowałam więc nie jestem pewna jakie to ma działanie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów