Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Co jeść żeby schudnąć?

Co jeść żeby schudnąć?

Zaproponuję dyskusję na temat: Co jeść żeby schudnąć? Jakie produkty wybierać, jak je łączyć aby były smaczne i dietetyczne.
    Nie zwlekaj. Dowiedz się jak skutecznie schudnąć już dziś. To prostsze niż Ci się wydaje.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Teraz jest moda na produkty bezglutenowe. Ja natomiast uważam, że można jeść prawie wszystko, tylko w odpowiedniej ilości i stosownie przygotowane.
    Ostatnio edytowane przez Revraak ; 06-06-2016 o 12:04

Dieta bezglutenowa to raczej konieczność zdrowotna dla osób uczulonych na gluten i raczej nie jest dietą dzięki której można schudnąć.
    Nie zwlekaj. Dowiedz się jak skutecznie schudnąć już dziś. To prostsze niż Ci się wydaje.

Ja bardzo jestem zadowolona z diety paleo. Jest lekka, solidna dla żołądka. jestem jej fanką, jeżeli jesteście zainteresowani to można poczytać o niej http://obk.pl/dieta-paleo-schudnij-j...oi-przodkowie/. Dieta przodków nie okazała się trafiona w dziesiątke.

Junior Member
    W kwestii samej diety,to nie jest taka prosta sprawa,tym bardziej jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie. Tutaj należy być ostrożny,bo zamiast tego możesz zobaczysz efekt jojo. Czasem warto skontaktować się z dietetykiem w celu ułożenia optymalnej diety.

warto na pewno wybierać wodę bogatą w wapń, ktory przyspiesza metabolizm. bardzo dobą zawartość wapnia ma np. piwniczanka.

Junior Member
    Akurat to jest drugorzędną i dodatkową kwestią,bo powinniśmy zacząć jak pisałam powyżej- od dobrej,prawidłowej diety i wówczas wraz z upływem czasu i przy dobrym treningu,na pewno zauważymy postępy.

Nie wiemy co jesz, czego nie lubisz, co lubisz... Ja mam żonę-dietetyczkę i staram się doszkalać w kwestii diety, by nie przegapić jakichś nowinek lub nowych ciekawych smaków

Junior Member
    tak naprawdę niezdrowych produktów jest dużo mniej (i są one duzo droższe) niż zdrowych.

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Chyba najważniejsze jest niejedzenie przetworzonych produktów... Należy nauczyć się gotować samodzielnie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów