Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Co jeść żeby schudnąć?

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez lusia_pus Zobacz posta
    Co jeść, by schudnąć - dobre pytanie. Otóż, warzywa i owoce to podstawa. Ja w swojej diecie często stosuję oliwę z oliwek i ocet jabłkowy. Omijam żywność przetworzoną i wszelkie fast-foody. Mięso i ryby (jak i warzywa) przygotowuje na parze. Nie używam soli i stosuję dużo przyprawi (chilli, curry, kminek mielony, czosnek, zioła prowansalskie). Jak się ktoś dobrze odżywia, to w połączeniu z niewielką aktywnością fizyczną można osiągnąć zaskakująco świetne efekty.
    Owoce to akurat głupi pomysł. Fruktoza to cukier prosty!

Junior Member
    Wydaje mi się, że najlepiej zainwestować w catering dietetyczny (możemy początkowo sprzedać lodówkę )) gwarantuję że nie będzie dłużej potrzebna i po prostu się zakochacie w pudełkach). Jak macie dobrą firmę jak np. Warszawski dzień to praktycznie każdego dnia dostajecie inny, przepyszny obiad!

Na początku najlepiej przyjrzeć się swojej diecie i zobaczyć co nam szkodzi najbardziej. U mnie zdecydowanie był to cukier! Chciałam przerzucić się na aspartam, ale miałam wiele wątpliwości... Słyszałam, że może być rakotwórczy, ale nie znalazłam żadnych wiarygodnych badań na ten temat. Wpadłam jednak na artykuł z http://www.blognazdrowie.pl/aspartam-a-rakotworczosc/ , dzięki któremu dowiedziałam się znacznie więcej o aspartamie i ostatecznie zdecydowałam się na jego spożywanie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów