Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Co jeść żeby schudnąć?

Junior Member
    Ostatnio widziałam filmik, na którym Karmowski robił dietetyczny sernik jaglany w sprzęcie wielofunkcyjnym i zaczynam się zastanawiać, czy może nie zainwestować w kolejne pomoce kuchenne.
    Ostatnio edytowane przez metanoia ; 29-11-2016 o 16:26

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Sernik jaglany bez problemu zrobisz blenderem Chyba lepiej kupic parowar( duzo latwiejszy w obsłudze i nie zepsuje sie tak szybko).
    Wracając do tematu mi najlepszy efekt dało picie dobrego oleju lnianego (trzymanego w lodówce) miedzy posiłkami w małych ilościach i dodatkowo często na śniadania płatki owsiane górskie z błonnikiem z otręb.

Poza samą dietą oraz wspomagającymi ją witaminami, suplementami- warto też zadbać o systematyczny trening i wtedy na pewno pozbędziesz się zbędnego tłuszcz z organizmu, efekt masz gwarantowany, tylko na to również potrzeba czasu.

Junior Member
    ruch to podstawa, bez tego ani rusz

Nikt tak na 100% nie napisze Ci co jeść aby schudnąć i uzyskać oczekiwany efekt bo akurat na to wpływ ma wiele elementów jak: dobra i optymalna dieta czy systematyczny trening bez którego ani rusz. Tylko łącząc ze sobą te elementy możesz zrobić postępy.

Cytat Zamieszczone przez marius Zobacz posta
    ruch to podstawa, bez tego ani rusz
    Dieta jest podstawą, ruch wspomaga. Oczywiście, lepsze efekty są, kiedy ćwiczymy, ale na diecie też da się schudnąć. Ale ciało nie wygląda tak fajnie, a poza tym ruch to o wiele więcej korzyści niż tylko super ciało!

Oczywiście, że na diecie da się schudnąć, ale lepsze efekty osiągniemy w przypadku jeżeli połączymy ją z regularnym treningiem, wówczas szybciej zauważymy postępy.

Junior Member
    Ja odchudzałam się na zasadzie diety https://adamed.expert/dieta-paleo-ja...zny-jadlospis/ a właściwie odchudzam się cały czas już na wadze jest 10kg mniej jeszcze 5 i będzie idealnie. Dieta jest przygotowana przez specjalistów także na pewno nie zaszkodzi nikomu

Junior Member
    Przegląda
    śląsk
    Co jeść, by schudnąć - dobre pytanie. Otóż, warzywa i owoce to podstawa. Ja w swojej diecie często stosuję oliwę z oliwek i ocet jabłkowy. Omijam żywność przetworzoną i wszelkie fast-foody. Mięso i ryby (jak i warzywa) przygotowuje na parze. Nie używam soli i stosuję dużo przyprawi (chilli, curry, kminek mielony, czosnek, zioła prowansalskie). Jak się ktoś dobrze odżywia, to w połączeniu z niewielką aktywnością fizyczną można osiągnąć zaskakująco świetne efekty.

Ja dzisiaj zrobiłem sobie dyspensę małą i zjadłem kurczaka z piekarnika z przyprawą do złotego kurczaka od Knorr. Chciało mi sie czegoś takiego, takiego posiłku

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów