Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kibicujecie?

Kibicujecie?

Lato zapowiada się dla kibiców emocjonująco! Kibicujecie? Jeżeli tak to komu? My z mężem nie odpuszczamy żadnej transmisji. Kiedyś się z niego śmiałam, a potem mnie samą wciągnęło oglądanie chłopaków biegających za piłką. A ostatnio bawimy się też w loterię kibicowską Kibicuję! Wygrywam!, gdzie do wygrania są vouchery na mecze z oferty watchitlive, transmisje na dużym ekranie... takie tam... atrakcje dla kibiców. Na stronce, którą podlinkowałam można sobie też zrobić quiz, by dowiedzieć się, jakim typem kibica jesteście.

To... kto się bawi z nami?

Hmmm... a jak w to się można bawić? Jestem kibicem takim bardziej dla towarzystwa, ale co mi szkodzi spróbować.

Junior Member
    Mój mąż zrobił ten quiz i wyszło mu, że jest przyszłym selekcjonerem Całkiem fajna zabawa i chyba się wkręcił, bo ma dziś jechać zobaczyć te gadżety i kupić co mu sie spodoba. Synek też już sobie upatrzył puzzle i grę karcianą. Jednak z Polską reprezentacją to wszystko jest wyjątkowe szczególnie taka loteria gdzie fajne nagrody można wygrać.

Cytat Zamieszczone przez Szybki Zobacz posta
    Hmmm... a jak w to się można bawić? Jestem kibicem takim bardziej dla towarzystwa, ale co mi szkodzi spróbować.
    Tam wszystko na stronie opisane masz. Kupujesz gadżety w jednym ze wskazanych miejsc, za każde wydane 10 zł dostajesz zdrapkę i rejestrujesz ją na stronie loterii - tej samej, którą podałam. Ot i cała filozofia.

Dzięki za informacje! Sporo z tych miejsc mam pod reką. A jak loteria to pewnie i losowanie nagród. Wiesz może kiedy?

Uprawnienia umieszczania postów