Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Kosmetyki do stóp

Kosmetyki do stóp

Lato to czas sandałków i odkrytych stóp. W jaki sposób o nie dbacie? Macie ulubione kosmetyki? Zapraszam do dyskusji.

Złuszczanie i nawilżanie. Ja stosuję maski złuszczające, nie lubię pumeksów, ale to tak raz na 5-6 tygodni, a poza tym to mocno nawilżające kremy, rgenerujące, najlepiej grubą warstwą nakładać i na to skarpety.

Ja też nie lubię pumeksów. Masek nie znam i nie stosowałam, a brzmi ciekawie. Jak one działają? Masz jakąś ulubioną?

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Chińskie przysłowie mówi: "Drzewo starzeje się od korzeni, człowiek od nóg"
    To na nich znajdują się receptory odpowiedzialne za zdrowe organy wewnętrzne. Przez stopy przechodzą meridiamy, a kiedy moczymy stopy, kanały się oczyszczają i poprawia się krążenie. Dlatego zajmijmy się na poważnie swoimi stopami. Na równi z twarzą, stopy i dłonie są jednym z najważniejszych i najbardziej widocznych atrybutów urody. Stopy całe życie noszą nasze ciało przez świat. To one pozwalają nam uprawiać sport, tańczyć, podskakiwać, biegać, chodzić. Niestety rzadko kiedy odwdzięczamy się im za ten trud. Czasem jeszcze je umyjemy, obetniemy i oczyścimy paznokcie, potem znów przepadają w ciemnej otchłani skarpetek albo w za ciasnych butach.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ostatnio reklamowali gdzieś w tv skarpetki które działają jak pumeks . Ale to raczej na inną porę roku. :P

Cytat Zamieszczone przez Tama Zobacz posta
    Ja też nie lubię pumeksów. Masek nie znam i nie stosowałam, a brzmi ciekawie. Jak one działają? Masz jakąś ulubioną?
    One zawierają kwasy owocowe. Nakładasz taką maskę (w foliowych skarpetkach) na 60-90 minut, po kilku dniach skóra sama się złuszcza. Faktycznie nie wygląda to ładnie, więc jeśli planujesz chodzić w sandałkach to lepiej poczekaj na chłodniejsze dni. Chociaż tego lata raczej problemu nie, bo pogoda nas nie rozpieszcza Co do konkretnych masek to ja bardzo lubię epilfeet, takie różowe pudełko, na penwo znajdziesz w douglasie, sephorze i online.

A zdradzisz mi jaki to mniej więcej koszt?

Ja akurat kupuję epilfeet, inne mnie uczulały i wolałam już nie ryzykować z kolejnymi próbami. Płacę 30-40 zł, zależy od promocji i czy kupuję osobno czy w zestawie.

No to chyba dość rozsądnie? A gdzie je kupujesz? Nie rzuciły mi się w oko nigdzie chyba.

Mi również nigdzie nie wpadło w oko

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów