Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Kosmetyki do stóp

O swoje stopy trzeba dbać bez względu na porę roku, czy jest to lato czy zima, zawsze powinny być piękne i zadbane, a skóra jest w tych miejscach szczególnie wrażliwa, więc starajmy się używać dobrych, odpowiednich kosmetyków nawilżających, tak się składa że ich szeroki wybór znajdziecie u nas, zapraszamy

dziewczyny, one sa dostępne w sephorze, w douglasie i w sklepach internetowych, koszt 35-40 zł, zależy gdzie, zdarzają się tez promocje i ja wtedy robię zapas

Dzięki za cynk kochana! A powiedz mi jeszcze tylko jedną rzecz... bo widziałam w necie, że są różowe i czarne. Czym to się różni?

Cytat Zamieszczone przez Tama Zobacz posta
    Dzięki za cynk kochana! A powiedz mi jeszcze tylko jedną rzecz... bo widziałam w necie, że są różowe i czarne. Czym to się różni?
    Jedynie rozmiarem, męskie czarne sa większe skład jest dokładnie taki sam

O patrz, proste, a jednak na to nie wpadłam. Czyli - skład taki sam, cena ta sama, jedynie rozmiar różny. Ale w sumie to nie szkodzi, zawsze mogę sobie wziąć maskę, gdyby partner nie chciał uczestniczyć.

Dokładnie tak Ja też na to liczyłam, ale jednak mąż się skusił i tak mu się spodobało, że teraz korzysta regularnie

Spieszę donieść, że oboje jesteśmy już "po" i oboje przyjemnie zaskoczeni efektem epilfeet.

Junior Member
    W takim razie może opiszesz swoje doświadczenia nieco bardziej, faktycznie odczuwacie bardzo dobry efekt i polecacie również innym ? Jeżeli chodzi o ceny to jak dokładnie się to kształtuje? Im więcej szczegółów tym rzecz jasna lepiej.

No chyba wszystko już zostało powiedziane... Epilfeet to koszt 30-40 zł, nakłada się na 60-90 minut, po kilku dniach skóra się złuszczy i stopy na dobrych kilka tygodni pozostaną miękkie i gładkie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów