Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Makijaż oczu

Junior Member

Makijaż oczu

hej dziewczyny, chciałabym robić jakiś makijaż oczu, generalnie nawet nie wiem od czego zacząć, naoglądałam się trochę filmików na internecie. Ale ja nie o tym, mianowicie chciałabym wiedzieć jakich kosmetyków używać, od czego w ogóle zacząć, jaką kolorystykę do oczy się wybiera.

Junior Member
    zależy jaki masz kolor oczu, ja mam brązowe i maluje sobie oczy odcieniami brązów i beżów. Zazwyczaj zawsze robię jaśniejsze przy nosie, a ciemniejsze od zewnątrz. Popróbuj sobie przed lustrem, a na pewno wymyślisz jakiś fajny sposób, który będzie ci odpowiadał. Jedni malują pędzelkiem, mi np wygodnie malować palcem :P

Junior Member
    wszystkiego dowiesz się oglądając filmiki o takiej tematyce nie wiem jakie filmiki oglądałaś, że nie wiesz od czego zacząć i jaką kolorystykę wybrać

Senior Member
    Też uwielbiam się malować, w związku z czym codziennie nakładam na oczy dużo specyfików Zwracam przy tym uwagę na to, aby zawsze dobrze zmyć makijaż. Jeśli tego nie robimy, to może dojść do naprawdę poważnych infekcji. Mi najlepiej służy ten płyn micelarny- https://eapteka.pl/bioderma-sebium-h...0-ml-100007293 , bo ma bardzo dobre właściwości antybakteryjne

Szczerze powiedziawszy to ja ma juz dosyc zabawy z makijazem na wlasna reke. Codziennie to moze byc bardzo monotonna czynnoscia dlatego tez staram sie rozejrzec za jakimis innymi metodami.

Uprawnienia umieszczania postów