Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wyciskanie na płaskiej - ból mięśnia naramiennego

Junior Member

Wyciskanie na płaskiej - ból mięśnia naramiennego

Cześć,
    Ostatnio wyciskając na płaskiej, przy ostatnim powtórzeniu, przetrzymałem sztangę ok 10s na dole przy pełnym obciążeniu (nie miałem siły) - kolega asekurujący trochę przyspał. Gdy wstałem poczułem ból pod bicepsem (podjrzewam mięsień naramienny). Ból ten 'odbierał' mi siły przy kolejnych próbach wyciskania.
    Mieliście kiedyś coś takiego? Powinienem to zignorować, bo 'samo przejdzie', czy wręcz przeciwnie?

Wyciskanie na plaskiej bol miesnia naramiennego

Mam problem z miesniem dwuglowym uda lub miesniem posladkowym wielkim. Z kontuzja zmagam sie od lipca 2014- do tego czasu przebieglem dwie dziesiatki w zawodach lipiec i wrzesien. We wrzesniu odnowilem/doprawilem sobie gra w pilke nozna. Od pazdziernika nie robie nic. W polowie stycznia przetruchtalem okolo 1,5 km z rozciaganiem i pojawia sie dyskomfort dopiero po 1 km. Podczas chodzenia szybszy chod, 3 km mozna powiedziec, ze nie czuje nic lub pojawia sie bardzo sporadycznie lekki dyskomfort.
    Do rzeczy. Po pierwsze mam problem z dokladna lokalizacja bolu. Czuje miesien dwuglowy i/lub miesien posladkowy do tego dochodza bole kregoslupa w obrebie L-S.
    Podczas biegania czuje dyskomfort w srodkowej czesci uda i/lub gornej czesci uda pod posladkiem. Im dluzszy odcinek przebiegam tym nasila sie dyskomfort nie jest to bol uniemozliwiajacy bieg. W trakcie lezenia na plecach i prostowaniu nogi do pionu lub robieniu cwiczen rozciagajacych miesien dwuglowy czuje ciagniecie od przyczepow miesnia uda pod posladkiem w kierunku srodkowej czesci uda. Natomiast w trakcie siedzenia odczuwam bol w zewnetrznej czesci uda wg mnie w miesniu posladkowym wielkim a nie dwuglowym. Podczas dluzszej jazdy samochodem ponad 100 km zaczyna bolec w okolicach miesni uda bardziej po zewnetrznej stronie i posladkowego- musze wtedy wyciagnac noge, bol przechodzi. Kontuzja ta zbiegla sie w czasie z bolem plecow w dolnej czesci- odczuwam bole do tej pory z roznym nasileniem i przerwami. Bole kregoslupa moga przez powiezi promieniowac na dwuglowy lub posladkowy? Mialem robione USG miesnia dwuglowego uda, nie wykazalo uszkodzen. Wzialem zabiegi na odcinek L-S kregoslupa.
    Prosze o porade i wskazowki.
    Pozdrawiam
    Zdzislaw Habigier

регистры бухгалтерского учета

Uprawnienia umieszczania postów