Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Dieta bez warzyw

Junior Member

Dieta bez warzyw

Cześć, poszukuję odpowiedniej dla mnie diety, tak abym nie stracił masy, ale żeby pozbyć się tłuszczu. Ważę 83kg przy wzroście 173cm (19 lat), lecz głównie widać u mnie tkankę tłuszczową. Problem jest taki, że nie jadam warzyw, ani ryb. Po prostu mam tak od dzieciństwa. Czy znalazły by się dla mnie jakieś substytuty tych produktów? Zapomniałem dodać, że trenuję 4 razy w tygodniu na siłowni.

Junior Member
    Substytuty warzyw pewnie byłyby sztuczne. Jeśli chodzi o ryby to owszem w oliwie masz kwas omega - 3. Są specjalne masła, które go zawierają.

Senior Member
    jest to mozliwe ale chyba niezdrowe. zazwyczaj naturalne rzeczy zastapuje sie sztucznymi co ze zdrowiem nie ma nic wspolnego

Junior Member
    Próbowałem tego przed ślubem, ale niestety nie wystarczy żeby się zmieścić w wymarzony garnitur ;/

Junior Member
    a na przykład dieta mleczna http://obk.pl/dieta-mleczna-zasady-i...rtej-na-mleku/ myślę, że przez jakiś czas jak będziesz z niej korzystać to nic złego się nie stanie, więc może warto spróbować? poczytaj sobie, sprawdź czy Ci odpowiada na pewno nie ma w niej warzyw

Senior Member
    niestety duzo sie przez to omija pozytywnych skladnikow i witamin, wszystko mozna wyrzucic z diety jezeli zastepuje sie to witaminami w tabletce ale na dluzsza mete to bez sensu

Junior Member
    Nie do końca rozumiem, to że masz tkankę tłuszczową nijak ma się do diety bez warzyw. Witaminy możesz brać z jakiegoś suplementu, a jak chcesz masy nabrać to bierzesz coś na masę np http://medicot.pl/produkt/srodki-na-...a-probolan-50/ ale do tego musisz jeść dużo białka, jak ćwiczysz na siłowni to co najmniej 2g na 1kg masy ciała, inaczej nigdy nic nie przytyjesz (chodzi o mięśnie)

Dieta bez warzyw

Mam zalecona diete przeciwgrzybicza. Czy znacie moze jakies przepisy bez maki pszennej i cukru. Najlepiej szybkie i latwe.

Junior Member
    Przeciw grzybom brak warzyw? Cukier przede wszystkim unikać i produktów wysoko przetworzonych. I do tego ziółka.

Bez warzyw? Nie da się żyć Owoce też mają witaminy ale wiele ważnych składników odżywczych znajdziesz jednak w warzywach w najlepszym wydaniu. Choćby sprzyjający zdrowiu chlorofil. Sztucznymi witaminami warzyw nie zastąpisz. Na uparciucha możesz bez nich żyć, ale szybko podupadniesz na zdrowiu. Sądzę, że powinieneś po prostu poeksperymentować z formą przygotowywania warzyw. Najlepsze są surowe, ale możesz też je gotować, dusić, piec, podsmażać. Jeść w postaci sałatek, zup, sosów. Jest multum sposobów jak warzywa możesz "przemycić" w swoim menu.

Uprawnienia umieszczania postów