Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ćwiczenia w domu

Junior Member

Ćwiczenia w domu

Jeśli ktoś nie wie jak zabrać się za ćwiczenie barków w warunkach domowych to odsyłam tutaj: http://sportportal.pl/cwiczenia-barki-zrobienia-domu/

Junior Member
    Przegląda
    Gliwice
    Zawsze miałem problemy z treningiem barków, nigdy nie mogłem ich dobrze rozbudować. Ile powtórzeń stosujecie na te ćwiczenia? Mam dostęp do hantli, ławeczki, sztangi... ale nie wiem czy trenując barki lepiej ćwiczyć z duzymi ciężarami, czy lepiej mniejsze ciężary i więcej powtórzeń?
    Sprawdź sposoby na naturalne leczenie hemoroidów

Junior Member
    Najlepiej ułożyć dobry plan treningowy którego będziesz się trzymał plus nie zapominaj o diecie, co jest równie ważnym elementem co same ćwiczenia. Obciążenie należy systematycznie zwiększać trenując barki lub inną partię mięśni. Akurat u nas znajdziesz dobrej jakości sprzęt do siłowni wraz z obciążeniem w niższej cenie, chętnie doradzimy i pomożemy.

Tak, dieta jest bardzo ważna, ale nie tylko białko.

Cytat Zamieszczone przez Stylak Zobacz posta
    Zawsze miałem problemy z treningiem barków, nigdy nie mogłem ich dobrze rozbudować. Ile powtórzeń stosujecie na te ćwiczenia? Mam dostęp do hantli, ławeczki, sztangi... ale nie wiem czy trenując barki lepiej ćwiczyć z duzymi ciężarami, czy lepiej mniejsze ciężary i więcej powtórzeń?
    A więc najprawdopodomniej trening jest za mało intensywny. Ilość powtórzeń powinna wynosić 7-10 w ćwiczeniu. To znaczy nie możesz być w stanie zrobić więcej powtórzeń niż 10. Ćwiczeń podczas treningu powinno być 3-4. Jakie? w sieci znajdziesz masę przykładów.

Uprawnienia umieszczania postów