Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: dieta niskowęglowodanowa dla nastolatki?

Senior Member
    "a co sądzisz o lnie mielonym (na 100g 230kcal, białka 35g, tłuszcze 8g(bo to wersja odtłuszczona), węgle 45g w tym blonnik pokarmowy 35g)? za dużo węgli? a jestes jakis chlebek, wafle, owoce lub gotowe produkty białkowe, tzn dla optymalnych lub na diecie niskowęglowodanowej?" odpowiedzcie mi na to i czy majonez light sie nie nadaje? i co mozna zjesc ze smietana? tzn tansze dania?

Senior Member
    WERYCH a do obiadku moge to dodac lub na sniadanko zjesc?

Senior Member
    aha i powiedzcie mi czy moge mieszac wegle z bialkiem w jednym posilku? przyklad moje dzisiejsze sniadanie? znacie sie na koktajlach odzywczych? polecacie je?

zasada ogólna i najważniejsza - albo wybierasz:
    a) WHO, IŻiŻ
    b) Ellis, Lutz

czyli -> nie mieszasz dużych ilości węgli z dużymi ilościami tluszczów :idea:

śmiało możesz zjeść do każdego posiłku kawałek warzywa, <100g WW dziennie na diecie redukcyjnej

pzdr!

Senior Member
    mozesz mi tak ogolnie przyblizyc o co chodzi z Ellis i Lutz (prosze, nie odsylaj mnie na inne stronki). wiesz ile wegli jest w 450g szpinaku?

a mogę odesłać Cię do innego tematu na tym forum??
    jeśli pozwolisz to zaproponuje dział "dieta dla ciebie" i tematu "pod prąd"

pozdrawiam!

Senior Member
    WERYCH dziekuje za "odsylacz" i mam jeszcze kilka pytanek do Ciebie. 1.tam byly podane proporcje 100spalasz, 100obcinasz, 200spalasz, 200obcinasz. a moge np 300 spalac 100 obcinac? 2. wiesz moze ile lat mial dr.Ellis, gdy zacząłstosowac tą diete? 3.czy maslo orzechowe, ktłóre spożywał to takie dostępne w sklepach czy jakoś specjalnie je przygotowywał? 4.ile to jest 8 mil na km? 5.cukier itp wyklucza, a co z miodem? 6. co to jest efedryna? 7.jesli sie ucze, mam mało czasu na cwiczenia i będe jadla samo mięcho, tzn. białka i tłuszcze czy to będzie zdrowe dla mnie, dla mojego organizmu, mózgu? jak możesz to odpisz :wink:

Ellisa i WiRAHA - ziomale (Wiraszki pytaj)

najkorzystniej jak obetniesz kalorie + spalisz, proporcje nie sa juz tutaj az tak wazne

Senior Member
    WiRAHA pomozesz? i napiszesz mi odpowiedzi do tamtego? prosze

Senior Member
    - obliczenie kcal - oblicz je sama
    - "danko" ze szpinaku - nie ma nic wspolnego z low-carb, ma wspolnego z czytaniem bez zrozumienia
    - nie wiem czy sa gotowe prod do low-carb czy DO bo ich nie uzywam. jest cos takiego jak chleb optymalny - przepis znajdziesz na necie
    - mozna mieszac wegle z bialkiem pod warunkiem ze nie przekroczysz dobowo odpowiedniej ilosci welowodanow
    - nie polecam koktaili odzywczych bo to zywnosc przetworzona, a koktaile bialkowe wyplukuja wapn z kosci
    - mozesz obciac ile chcesz z kcal spalic ike chcesz z aktywnosci
    - ellis mial pewnie po 40-stce
    - nie wiem jakie maslo orzechowe spozywal
    - przelicznik miar i wag znajdziesz w Internecie
    - miod to praktycznie sam cukier - wyprzedzajac pytanie - tak, mozesz jesc, tylko zmiesc sie w dobowym limicie wwgli
    - efedryna to jest cos co w formie ziolowej jest w PL nielegalne, wiec trzymaj sie od tego z daleka. szczegoly powie ci google
    - tak, jedzenie miesa i tluszczow bedzie zdrowe. o to sie nie martw. martw sie bardziej o to ile w taki sposob wytrzymasz
    .....................
    a teraz 2 pytania ode mnie - czemu akurat dieta niskoweglowodanowa i co ma ci dac

pozd
    WiRAHA

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni