Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Suplementy- Co wybrac?

Junior Member

Suplementy- Co wybrac?

Hej
    Swoja przygode z silownia zaczelam prawie rok temu.. Caly ten czas mialam treningi personalne, poniewaz chcialam szybko wrocic do formy po ciazy
    Do tej pory nie mialam zadnych odzywek i suplementow ale chcialabym to zmienic by jeszcze bardziej wyrzezbic sylwetke i uwydatnic miesnie - oczywiscie w granicach rozsadku bo na kulturyste nie startuje
    Jak narazie mam bialko z Treca Whey 100 gold core line. Zastanawiam sie jeszcze na bcaa i jakims spalaczem mozecie cos polecic? z Treca lub cos innego? a moze L-karnityna? Nadaje sie?
    Jestem jeszcze zielona w tym temacie, musze rozgryzc co z czym... )
    Z góry dzieki zaaa pomoc.
    Ostatnio edytowane przez patiem92 ; 25-02-2017 o 19:59

Kompletnie nie tędy droga aby odzyskać, przywrócić sportową sylwetkę swojego ciała. Zamiast kupować zbędne suplementy- zacznij od dobrej diety oraz planu treningowego, tylko łącząc ze sobą te dwie rzeczy otrzymasz zamierzony efekt.

Junior Member
    Ja mogę polecić Ci produkty https://swiatsupli.pl/pl/27-bcaa Bcaa jest najlepszym produktem na regeneracje mięśni. Stosowane okołotreningowo idealnie odbudowują mięśnie. Najlepsze przy budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej a także idealnie chroni mięśnie przy redukcji. Pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Zmniejsza zmęczenie organizmu. Polepsza prace mięśni wzrost siły oraz wydolności. Ja aktualnie sam stosuję 6PAK Nutrition. 6PAK Nutrition BCAA Pak jest profesjonalnym suplementem, dzięki któremu w prosty i przyjemny sposób dostarczysz swojemu organizmowi solidnej dawki aminokwasów rozgałęzionych BCAA.

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Suplementy powinny być tak naprawdę tylko dodatkiem, uzupełnieniem diety. Suplementację warto skonsultować z dietetykiem, dobrać pod plan żywieniowy, ustawić odpowiednią dietę. Suplementy powinny uzupełniać niedobory witaminowe podczas diety, wspierać, a nie odwalać całą robotę (takie suple nie istnieją). Warto postawić np. na ZMB6 jako uzupełnienie treningu czy na potas.
    O moją moc dbają suplementy diety Cheers

Junior Member
    A może zwykły olejek na bazie konopi sporo jest ich dostępnych np na konopieizdrowie są naturalne także bez obaw że komuś zaszkodzą. Sama często zamawiam olejki z wysoką dawką kwasów nienasyconych, dodaję go np do sałatek są przepyszne i bardzo zdrowe.

Junior Member
    Jeżeli chodzi o białko to fajną ofertę posiada sklep https://swiatsupli.pl/pl/bialka/297-...ero-2270g.html Silna i skuteczna odżywka białkowa Iso Whey Zero to doskonały wybór dla każdego sportowca. Białko serwatkowe w proszku marki Biotech USA zapewnia pełną ochronę antykataboliczną, szybko uzupełnia niedobory białka i aminokwasów w organizmie aktywnej osoby oraz gwarantuje efektywną i szybką regenerację potreningową. Regularna suplementacja odżywką białkową Iso Whey Zero zapewnia najlepsze rezultaty. Badania wykazały, że niedobór łańcuchów aminokwasów w powiązaniu ze wzmożonym wysiłkiem może prowadzić do spalania tkanki mięśniowej, ze względu na zapotrzebowanie organizmu na azot.

Senior Member
    Ja jestem już od dłuższego czasu bardzo aktywnym biegaczem i korzystam z oferty na stronie https://mass-zone.eu/odzywki-dla-bie...c-144_147.html . Myślę, że warto sobie zerknąć na ich propozycje, bo według mnie są one jednymi z lepszych jakie do tej pory miałem, a cenowo wygląda to bardzo atrakcyjnie. Mam nadzieję, że również będziecie zadowoleni, bo prawda jest taka, że i tak wszystko zależy od naszego organizmu.

Uprawnienia umieszczania postów