Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 10 km - jaki trening dla początkującego?

10 km - jaki trening dla początkującego?

Powiedzmy za 2-3 lata chciałbym rozpocząć bieganie w zawodach na dystansie 10km. Jak powinienem trenować by najlepiej przygotowac sie do zawodów? Jak zacząć i jakie ćwiczenia nóg pod bieganie? Z góry bardzo dziekuję za wypowiedzi i odpowiedzi. :-)

Junior Member
    Rozumiem że obecnie w ogóle nie biegasz? Ambitne podejście ale przy regularnym treningu 10km za 2-3 lata nie powinno być problemem. Przede wszystkim należy zacząć biegać i stopniowo zwiększać dystans przy tam pamiętając o rozciąganiu się i dbaniu od stawy (to bardzo ważne). Czy jakieś dodatkowe ćwiczenia, no nie wiem myślę że nie są jakoś mocno potrzebne. Oprócz tego możesz od czasu do czasu chodzić na basen żeby Ci się to bieganie nie znudziło i żebyś miał też jakiś inny rodzaj aktywności. Są jeszcze takie specjalne gumy do treningu, ja nigdy z nich nie korzystałem i to chyba bardziej przydatne dla osób biegające krótkie dystanse bo takie ćwiczenia z gumą mają stymulować rozwój mięśni a przy bieganiu dłuższych dystansów powinno bardziej zależeć nam nie na rozwoju masy mięśniowej ale na budowaniu kondycji całego organizmu oraz wytrzymałości włókien mięśniowych.

Ремонт холодильников Марьино

Я частный мастер опытом работы больше 25лет.
    Ремонтирую холодильники, стиральные и посудомоечныемашины. электрические газовые плиты, Ремонт холодильников Марьино http://www.gorodservis.ru/nazvan-Minsk.html

Ремонтирую технику таких марок как: ATLANT, ARDO, AKAI, ASKO, BOSCH, CANDI, DAEWOO, ELEKTROLUX, ELENBERG, CORENIE, HAIER, HANSA, ARISTON, INDESIT, LG, NORD, PANASONIC, POLAIR, POZIS, RENOVA, SUPRA, SAMSUNG, SANYO, SARP, SHIVAKI, SIEMENS, VESTEL, VESTFROST, ZANUSSI, ОКЕАН, БИРЮСА, САРАТОВ, СМОЛЕНСК, ЗИЛ, ОКА и др марки.
    Ostatnio edytowane przez Саша Дробахо ; 09-02-2018 o 17:41

10 km jaki trening dla poczatkujacego

Sprawdzić się powinny także wszelkiej maści pokarmy wybarwiające dla ryb. Tych dla paletek nie polecam bo są za bardzo energetyczne i nie wiem jak wpływają na zdrowie krewetek ale moje redy są po nich masakryczne wybarwione.

10 km jaki trening dla poczatkujacego

Jak w temacie. Czy ktoЕ› stosuje pokarmy z karotenoidami dla lepszego ubarwienia Red Cherry??
    JeЕјeli tak to mam pytanie jakie pokarmy sД… dostД™pne w zoologikach z karotenoidami???
    Wole zapytać tutaj niż w zoologiku, bo tam nawet nie będą wiedzieć co to za słowo...

Uprawnienia umieszczania postów