Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Co jeść żeby nie przytyć a mieć więcej energii!

» Moderator Awatar TUSTUSKA

Cool Co jeść żeby nie przytyć a mieć więcej energii!

Jak należy się odżywiać żeby mieć wiecej siły i energii!

Cytat Zamieszczone przez TUSTUSKA Zobacz posta
    Jak należy się odżywiać żeby mieć wiecej siły i energii!
    Odpowiedź na twoje pytanie wbrew pozorom nie jest łatwe.
    Należy w takim wypadku wziąć pod uwagę następujące wytyczne:

- jaka jest aktywność w ciągu dnia (pracujesz, studiujesz itp.)

- jakie są możliwości przygotowania każdego posiłku (techniczne i finansowe)

- jakie są twoje nawyki żywieniowe (co jesz, ile i jak często)

Dodatkowo musisz określić bardziej dokładnie co w twoim mniemaniu znaczy mieć miej siły i energii.

Junior Member
    Zacznij pić YERBA MATE przyspiesza przemiane materii i daje niezłego kopa energii, sama piję polecam wiecej pisze na stronce yerbomania.pl

Przede wszystkim do diety ważne są odpowiednie suplementy,głównie węglowodany,akurat tak się składa że tym się zajmujemy i chętnie pomożemy wybrać coś co będzie właściwe

Senior Member
    Odpowiednia dieta

Na pewno warto jeść jak najwięcej warzyw i owoców, to nie nowość, ale co najważniejsze w tym wszystkim jak najwięcej roślinek zielonych. Wszystko co zielone zawiera chlorofil, a to chyba jasne, że będziemy wtedy zdrowsi i pełni energii. Np. teraz zyskuje na popularności jarmuż, szpinak, rukola - wszystko co zielone i jesteśmy fit.

Senior Member
    Należy zwrócić uwagę głównie na jakość jedzenia - najlepiej przyswajalne białko (mięso, jaja), węglowodany złożone (ciemne produkty pełno ziarniste), zdrowe tłuszcze - oliwa z oliwek, dużo warzyw, zamiast słodyczy owoce, nawadnianie organizmu wodą i wprowadzenie więcej ruchu do codziennej aktywności, a efekty na pewno będą murowane!
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Na pewno na brak energii można narzekać jak się zje dużo ciężkich i niezdrowych potraw... staram się jeść warzywa i owoce w połączeniu z białkiem. Moje przepisy szybko mi się nudzą więc szukam inspiracji. Fajnie prowadzony facebook i blog ma Jagoda odchudzaniezjagoda.pl gdzie szukam inspiracji i nawet grafika z zawartością kalorii w danym produkcie fajnie uświadamia co warto i nawet trzeba jeść...i czuję, że teraz mam dużo energii tylko z tego powodu, że zamieniłam ciężkostrawne potrawy na lekkie sałatki, musy zupy itd.

Wszelkiego rodzaju nasiona - chia, babka płesznik, błonnik i tak dalej. Dostarczają energii i zaweirają mało kalorii.

zdrowa, zróżnicowana dieta bogata w warzywa, owoce, ryby to dla mnie podstawa

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów