Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Dieta żeby nie przytyć a mieć więcej energii??!!

Jedz rzeczy niskokaloryczne o dużej wartosci energetycznej i bierz witaminy, powinnas sie lepiej poczuc.

Junior Member
    Węglowodany w ciągu dnia.I jeść owoce,mnie na przykład pobudza woda+guarana w proszku i cytryna.Daje kopa i nie ma chemii.
    Ostatnio edytowane przez Irenax89 ; 13-09-2016 o 11:30

Jako ekipa fizjoterapeutów i dietetyków polecamy jeść takie produkty jak awokado, dynia, migdały, miód, czosnek, czy papryczki chilli- produkty te działają dobrze na metabolizm i krążenie krwi, przez co przyczyniają się do wprawienia w dobry nastrój, a co za tym idzie- generują większą ilość energii w ciągu dnia.
    Kilka praktycznych porad: zrezygnuj z fast foodów i zadbaj o dobre śniadanie (najlepiej w miarę o stałej porze- to bardzo ważne)
    Polecamy naszego bloga Express Massage oraz Physio Profit- tam więcej informacji na temat profilaktyki zdrowotnej.

udaj sie do dietaloga

Junior Member
    żeby mieć więcej energii to musisz wdrożyć dużo wysiłku, wiem co mówię, początkowo, będziesz słaba, ale potem to będzie jedyny sposób na naładowanie baterii

Senior Member
    albo po prostu do dobrej dietetyczki zobacz Falczyńską dietetyk kalisz http://szczuplabyc.net/

Senior Member
    Z mojego doświadczenia wiem, że najlepszy rozwiązaniem są ćwiczenia i ograniczenie bardzo tłustych potraw!!!

Senior Member
    mozna duzo jest ale trzeba jeszcze wiecej cwiczyc, spalac, najlepiej na basenie

Junior Member
    Bardzo wazne sa cwiczenia, jedzenie duzo owocow, a takze wyeliminowanie tluszczy z diety. Ja zamiast smazyc miesa do obiadu, biore moj multicooker i gotuje to sobie na parze, w miedzyczasie mogą sie tez robic warzywa, ktore nie straca w ten sposob witamin. Nie bedziesz musiała lykac suplementow.

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Tłuszcze są dobre ale nie te z mięsa i margaryn! Polecam zamienić masło/margaryne na olej kokosowy, najlepiej nierafinowany bezzapachowy.
    Najlepiej jest pozbyć się całego tłuszczu typu margaryna/olej/smalec itp z domu i trzymać olej kokosowy - w sytuacji kiedy będziemy potrzebować czegoś tłustego to sięgniemy po to co mamy w domu

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów