Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Dres

Smile Dres

Chciałabym kupić kompletny dres do fitness i nie płacić za niego majątku. Kupowałyście może tego rodzaju rzeczy w vabbi?

Smile Ja kupowalam :P

Ja kupowalam ale nie w vabbi tylko bodytemple.pl - kupilam zestawik koszulka + spodnie z 2skina za 119,00zl mieli taka promocje. Moze jeszcze jest. A ty gdzie kupujesz ciuszki?

Junior Member
    Od dawna kupuję sportowe ciuch na tanisport.pl. Mają tam ogromny wybór, a poza tym cały czas są jakieś promocje. Dresik do fitnessu i biegania też tam kupiłam. Jeśli szukasz czegoś taniego to możesz tam zajrzeć.

Senior Member
    jak się kupuje ubrania na fitness to przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, żeby było ono wygodne i wykonane z dobrych materiałów. Ale nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na to, żeby mieć dobre ubranie. Zajrzałam na tą stronkę o której ktoś przede mną wspomniał ( tanisport.pl ) i faktycznie mają duży wybór odzieży na fitness i ceny też przystępne

Ja kto brze się rozejrzysz, to znajdziesz może jaką promocję akurat. Jest sporo sklepów w internecie, a tam sa promocje zazwyczaj przez cały rok, więc może akurat taki komplecik też będzie przeceniony. Warto trochę poszperać, bo można czasami wyrwać fajne ciuszki za nieduże pieniądze.

Senior Member
    Podpisuje się pod powyższą wypowiedzia. W sklepach internetowych można trafic na fajne promocje,wystarczy tylko dobrze poszukac.

Kupuję najczęściej w sieci, zwłaszcza kiedy znam konkretny ciuszek, łatwiej dobrać rozmiar.

w sieci jest rzeczywiście duży wybór, ze względu na ceny i inne czynniki
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Senior Member
    Zgadza się,najlepiej w tym celu odwiedzić kilka sklepów internetowych bo tam masz największy wybór. Daj znać na co ostatecznei się zdecydowałaś.

Senior Member
    Na fitness może Ci się przydać jakaś odzież termoaktywna - odprowadza pot i dzięki temu znacznie lepiej się ćwiczy - jest większy komfort ćwiczeń. Możesz sobie w google wpisać: under armour, albo wejść na stronkę fa-pol tam też znajdziesz info na ten temat.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów