Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Gdzie mogę znależć zestawy ćwiczeń ... ale filmiki ? ;)

Junior Member

Smile Gdzie mogę znależć zestawy ćwiczeń ... ale filmiki ? ;)

Mam pytanie o użytkowników i prośbę ... jeżeli możecie to pomóżcie ...
    Czy zna ktoś strony gdzie można obejrzeć lub ew ściągnąć filmiki - zestawy ćwiczeń z muzyką ?? wiem , że można takie kupić na płytach, ale jeżeli ktoś zna to byłabym wdzięczna za wszelkie informacje .
    Z góry dziękuję

» Moderator Awatar TUSTUSKA
    Powiem Ci ze bardzo duzo sciagalam roznych rzeczy na temat aerobiku ale niestety nie trafilam na zaden filmik godny uwagi... dlatego zaczelam kupowac gazetke CHIC gdzie sa zawsze fajne cwiczonka

Junior Member
    Moja siostra kupiła niedawno 4 płytowy zestaw DVD. Z tego co pamiętam nie wydała fortuny bo kosztowały 47 zł (jeśli się nie mylę, ale nie chcę kłamać). Prowadzi kobitka co zwie się Tamilee. Części nazywają się : "chcę mieć taki brzuch", "...ramiona", "...pośladki" "...ciało". Kupiła to na Allegro...ale jak dobrze poszukać to i w innych miejscach się znajdzie Wiem, że kiedyś były dołączane do jakiejś gazety. Bardzo polecam! Wszystko składa się z dwóch poziomów zaawansowania, pierwszy dla początkujących (ale daje wycisk), drugi zaawansowany. Na początku jest rozgrzewka, na koniec rozciąganie. Ćwiczenia baardzo ciekawe.
    Polecam jeszcze Tae Bo - połączenie aerobiku z boksem, wykopami i takimi tam innimi wygibasami. Prowadzi bardzo sympatyczny (i przystojny:>) Billy Blanks.

Senior Member Awatar Silva
    Cytat Zamieszczone przez TUSTUSKA Zobacz posta
    Powiem Ci ze bardzo duzo sciagalam roznych rzeczy na temat aerobiku ale niestety nie trafilam na zaden filmik godny uwagi... dlatego zaczelam kupowac gazetke CHIC gdzie sa zawsze fajne cwiczonka
    Ooo, muszę chyba kupić następnym razem. Napisałam 'następnym' bo ostatnio zaopatrzyła się w Shape z płytką. Jak dla mnie trening trochę za szybko prowadzony, ale ujdzie, a ćwiczenia całkiem fajne z jakimś trenerem i Carmen Elektrą.

jesli se nie myle, nestle (te platki sniadaniowe) ma stronke i tam sa przykladowe cwiczenia - jakas pani (komputerowa ) pokazuje jak ćwiczyć, jest chyba i joga i jeszcze jakiś tam taniec. Ogólnie trzeba sobie to przejrzec.

A moze lepiej jest wybrac sie na aerobik??

Albo na siłownię z instruktorem nie ma to jak personal trainer

ale czasem w kupie razniej:P

A no pewnie, osobiście wolę zajęcia grupowe pow. 12 osób

Junior Member
    Naturalnie, że zajęcia grupowe są najlepsze tylko gorzej jest kiedy mieszka się w dziurze zabitej dechami (tak jak ja), gdzie nawet kina nie ma a sklep sportowy sprzedaje dresy i wełniane swetry. Skazana więc jestem na ćwiczenie z wirtualnymi instruktorami :P ale przynajmniej mogę pobiegać z sąsiadką zza ściany po bardzo atrakcyjnej zielonej okolicy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów