Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Gdzie mogę znależć zestawy ćwiczeń ... ale filmiki ? ;)

Junior Member
    Coraz wiecej filmikow pojawia sie na fit.pl, szkoda, że nie sa w polskiej wersji jezykowej http://www.fit.pl/filmy/

Junior Member

Smile hej.

Cytat Zamieszczone przez tajemnica Zobacz posta
    Mam pytanie o użytkowników i prośbę ... jeżeli możecie to pomóżcie ...
    Czy zna ktoś strony gdzie można obejrzeć lub ew ściągnąć filmiki - zestawy ćwiczeń z muzyką ?? wiem , że można takie kupić na płytach, ale jeżeli ktoś zna to byłabym wdzięczna za wszelkie informacje .
    Z góry dziękuję
    --------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------
    Ja znalazłam kilka takich filmików na you tube. są bardzo fajne zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych. polecam ci te stronki
    http://www.youtube.com/watch?v=WY_3xnQic-4
    -----------------------------------------------------:
    życze wytrwałości,ja ćwicze od tygodnia czasami mi sie nie chce ale jakoś daję radę.buziaki..

Takie profesjonalne są zazwyczaj płatne bo są skuteczne ale niektóre darmowe można znaleźć na youtube
    Świetna sylwetka już w 30 dni. Najkrótszy czas z możliwych, w jakim możesz osiągnąć sukces treningowy. Żeby zacząć budować mięśnie musisz najpierw spalić tkankę tłuszczową. Możesz trenować zarówno na siłowni lub tak jak Ja w domu. Koszt trenera wirtualnego jest bardzo tani bo to tylko 30 złotych miesięcznie. Jeżeli chcesz mieć super sylwetkę, ekstra figurę możesz do mnie śmiało pisać. Jedno pytanie może odmienić twoje życie.

Junior Member
    Znam ten ból i wiem jak to jest ponieważ sama mieszkam w takiej miejscowości gdzie nic się nie dzieję... najbliższe zajęcia 10 km dalej więc nie chce mi sie tak dojeżdżać kilka razy w tygodniu, dlatego znalazłam sobie filmiki na YouTube i ćwiczę kilka razy w tygodniu z Chhodakowską a jak mi się znudzi to z melb

Junior Member

Smile

Tak to prawda te już bardziej profesjonalne można znaleźć jednak w cenie dość dużej. Jednak jeśli właśnie się chce znaleźć te tańsze i jak to się mówi za free to warto poszukać na zagranicznych forach i na zagranicznych stronach. Bo wszyscy chyba dobrze o tym wiecie, że istnieją 2 fora - forum polskie i forum zagraniczne na internetach hehe

Ostatnio edytowane przez THEJA78 ; 04-03-2015 o 19:46

Na YT jest bardzo dużo takich filmików, tak jak chociażby wspomniana Chodakowska. Drugim serwisem, który też oferuje takie filmiki (i ogólnie filmy) jest cda. Nie trzeba się rejestrować, nic płacić, portal bardzo przyjemny.

Unhappy

Najlepiej sprawdzić w internecie jak brzmią nazwy ćwiczeń w języku angielskim i wpisywać nazwy do wyszukiwarki serwisu youtube. W taki sposób można wyszukać naprawdę dużą ilość materiałów, znacznie większą niż w przypadku szukania przy użyciu fraz zapisanych w języku polskim.

Tego bloga nie możesz przegapić - http://meblomania.blog.pl/2015/03/10...ria-do-kuchni/. Autor będzie wdzięczny za wejścia.
    Ostatnio edytowane przez Ecocyriaka94 ; 26-06-2015 o 16:42

Junior Member
    Zestawy ćwiczeń najłatwiej znaleźć na youtubie. Widziałam, że ktoś tam zamieścił mnóstwo zestawów do ćwiczeń Mel B. Sama czasami z nią ćwiczę. Jakość obrazu też jest bardzo dobra. I zawsze można zatrzymać, bardzo podobne do oglądania z płyty. Czasami można też natrafić na inne ćwiczenia.

Ja zazwyczaj korzystam tych z youtube, są całkiem dobre, da się zmęczyć

Junior Member
    Ja również korzystam z youtube. Jest masa filmików, zestawów ćwiczeń. Ja na przykład ćwiczę z Mel B, Natalią Gacką albo z Chodakowska.
    Ostatnio edytowane przez WerciaM21 ; 23-08-2016 o 13:32

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów