Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pompki dla początkującego

bespec
    Guest

pompki dla początkującego

Witam. Chciałbym się was poradzić na temat ćwiczeń w domu na klatkę piersiową, ramiona i brzuch. Zacząć chciałem od pompek i brzuszków. Pytanie tylko, jakimi seriami i jak często należy ćwiczyć? Ile razy, ile serii, ile odstępu między seriami, ile serii dziennie, ile dni w tyg?

na początek proponuje ci 3 dni w tygodniu jeśli chodzi o pompki to 4 serie z każdą zwiększaj liczbę powtórzeń np. pierwsza 15 później 20,25,30 i z każdym tygodniem więcej... mile byłyby widziane w tym treningu rozpiętki

Senior Member
    Jeżeli mogę coś doradzić to polecam do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej oraz bicepsa
    http://www.fitness4you.pl/lawka-do-cwiczen-axerfit-power-a2275,det,1134.html w zasadzie to na ławeczce możesz ćwiczyć większość partii mięśni.

Dawniej jak robiłem to 3 razy na dzień po pierwszego mniej a potem coraz więcej. Efekty były dobre.
    www.open-info.eu

Same pompki to nie wszystko,warto byłoby zainwestować w ławeczkę do ćwiczeń i zająć się także innymi partiami mięśni,w tym bicespem oraz brzuchem,nie sądzisz? A co z dietą oraz supelmenetacją? Podaj szczegóły.

Uprawnienia umieszczania postów