Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Po prostu tańcz

Po prostu tańcz

Jak wam sie podoba ten nowy program w TVN - "po prostu tańcz" (you can dance)?
    w środę był pierwszy odcinek.

Eeeee...

Widzę, że program nie ma fanów. Trudno

» Moderator Awatar TUSTUSKA
    Ja go ogladam i mi sie podoba :P
    Chociaz tak naprawde nic sie takiego nie dzieje, malo pokazuja ogolnie. Ogladalam wersje angielska tego programu i byla duuuzo gorsza niz nasza polska.

Junior Member Awatar Haynee
    A ja oglądałam amerykańską wersję i była o niebo lepsza od polskiej. Tzn. z tego, co do tej pory widziałam, bo rzeczywiście narazie niewiele puścili.

A ja nie oglądam tv - ostatnio nie mam czasu, .... hmnnn i chyba ostatnio uzależniłem się od internetu

Talking

Ja też oglądam i tak mi się te tańce podobają, że chciałabym zacząć ćwiczyć gimnastykę artystyczną, w związku z tym czy możecie mi polecić, gdzie są jakieś lekcje??

Junior Member
    Ja pod wpływem programu zapisałam się do szkoły tańca Na razie mam niezłą zajawkę, i się nie zniechęcam chociaż instruktorzy dają niezły wycisk Ostatnio próbowałam też tańca brzucha http://www.ananday.pl/index.php?id=taniec-brzucha super!

program bardzo fajny, bardzo lubię oglądać ostatnie zmagania tancerzy ze świetnymi często programami tanecznymi
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Uważam osobiście, że You Can Dance to najlepszy program taneczny EVER! Poziom tam prezentowany jest szokowy! Uwielbiam ten klimat, te rodzaje tańca, prezentowane przez uczestników, muzykę, która tam leci i cały ten show. Jury też daje radę, oprócz Kazadi, ale Piróg i Egurolla są nieźli. Egurolla jest taki śliczniutki... :-)

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że my ten program kopiujemy od innych krajów a nic sami nie jesteśmy w stanie wymyślić. Nie podoba mi się to i nie jest to dla mnie dobre rozwiązanie. You can dance lubię ale jakbyśmy to wymyślili ale w naszej polskiej wersji a nie w tej wersji zagranicznej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów