Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Po prostu tańcz

Własnie teraz leci finał YCD:-) Oglądacie? ja tak, chociaż o tej porze normalnie juz w piata fazę snu wpadam zazwyczaj:-) Ciekawe, kto wygra? Trzymam kciuki za Sobka chyba jednak:-)

Już dawno mam to obejrzane i teraz już nie mam co oglądać bo wszystko się pokończyło i teraz akurat już nie mam co oglądać..Ostatnio tylko sobie obejrzałem film rewanż. Nawet dobry był ten film i akurat on mi się podobał bo tam było sporo o moim tańcu brejku.

No i koniec YCD... Wygrał Sobek i zasłużenie, chociaż muszę powiedzieć, ze pozom tej edycji nie był taki wysoki, chyba ze względu na tą tak długa przerwę w emisji programu... kiedyś te edycje były o niebo lepsze i byli lepsi tancerze:-) no, ale może kolejna edycja będzie lepsza...

Bardzo dobrze, że on wygrał. Jemu się ta korona należy i dla niego ta korona jest najważniejsza. Widać, że miał talent i widać, że na nią w pełni zasłużył. Teraz już tylko on sam zadecyduję co z tą karierą zrobi i jak się dalsze jego to losoy potoczą. Wszystko jest w jego rękach.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów