Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: koktajle...????

Junior Member

koktajle...????

chcę zwiększyć swoją masę mięśniową... proponowano mi abym robił sobie różnego rodzaju koktajle proteino-węglowodanowe... czy są jakieś przepisy/sposoby na takie koktajle(najlepiej naturalne) i czy muszę dokupywać do nich jakieś "wspomagacze"????

Junior Member
    jak masz xxl z treca to nie trzeba Ci koktajli

Junior Member
    No do koktajlu fajnie byłoby dorzucić jakąś kreatynkę i aminokwasy lub hmb jeżeli chodzi o masę mięśniową

Junior Member
    Odwiedź stronę hellhound.pl gdzie mają ogromny wybór tego typu rzeczy. Poczytaj coś o tych odżywkach to może wybierzesz coś dla siebie. W razie wątpliwości możesz napisać do nich z prośbą o fachową pomoc.

Senior Member Awatar jagienkaFit
    ja używam też koktajlu proteinowo- witaminowego po treningu i jestem zadowolona - żadna chemia czy syntetyk, i nie boję się ze obciąży mi serce czy wątrobę jestem za koktajlami

No właśnie można samemu zrobić taki koktajl?

Cytat Zamieszczone przez jagienkaFit Zobacz posta
    ja używam też koktajlu proteinowo- witaminowego po treningu i jestem zadowolona - żadna chemia czy syntetyk, i nie boję się ze obciąży mi serce czy wątrobę jestem za koktajlami
    a czy te koktajle , plus ćwiczenia pozwolą na rozwinięcie poszczególnych partii ciała ? Mi zależy na ramionach, przedramionach i pośladkach. Oczywiście nie znam sie na tym, jestem tu nowa, nie mam pojecia jaki rodzaj koktajlu wybrać aby były efekty

Koktajl z owoców cytrusowych
    Składniki: 2 mandarynki, kiwi, banan, duża pomarańcza, grejpfrut, łyżeczka płynnego miodu, 2 łyżki płatków owsianych, kilka listków melisy
    Przygotowanie: Owoce obrać ze skórki, podzielić na cząstki. Zmiksować. Pod koniec dodać miód i płatki owsiane, wymieszać. Udekorować melisą.

Koktajl bananowy z mlekiem
    Składniki: średni banan, 1/4 świeżego ananasa (może być 5 plastrów ananasa z puszki), szklanka chudego mleka, kilka listków świeżej melisy
    Przygotowanie: Owoce obierać i pokroić w kostkę. Zmiksować z mlekiem. Wstawić do lodówki na 10 min. Dodać kilka listków melisy.

Koktajl arbuzowy
    Składniki: 1,5 kg arbuza, słodzik, 2 szklanki soku z limonki, 3 łyżki drobno pokrojonych listków mięty, 3 szklanki zimnej wody, 1 szklanka kostek lodu.
    Przygotowanie: Arbuz pokroić w drobna kostkę. Zmiksować z cukrem, sokiem z limonki i miętą. Dodać słodzik. Wlać do dzbanka, dodać wodę i lód. Dobrze wymieszać. Podawać od razu po przygotowaniu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów