Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: sport zdrowie i papieros

Junior Member
    Wiem, że najlepiej w takich sytuacjach, jest znaleźć sobie inne uzależnienie, coś co zajmie ręce. W końcu lepiej nałogowo żuć gumy i pić herbatę, niż palić. Po za tym sport wszelako rozumiany zawsze pomaga.

ogólnie jak się chcę bardzo to się przestanie palić i znajdzie się na to sposób skuteczny
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    Myślę, że za bardzo się przejęłaś się tym wszystkim. To nie prawda, że nie mamy kontroli nad swoim życiem. Jak nie chcesz palić to zwyczajnie tego nie rób. Całe Twoje życie jest twoim wyborem, weź za nie odpowiedzialność. Zacznij świadomie wybierać i decydować o sobie. Powodzenia.

silna wola to coś co trudno znaleźć. Ale warto sobie coś wyznaczyć i dochodzić do tego co chce się osiągnąć nawet małymi krokami. Może coraz dłuższe przerwy bez tego grzechu?
    www.open-info.eu

Junior Member

E-papieros?

A może spróbujesz e-papierosa? Dzięki temu zajmiesz dłonie właśnie w tych najgorszych momentach, kiedy czujesz przemożoną ochotę na dymka Dla mnie odkrycie e-papierosa było przełomem. Wcześniej trułam się tymi wszystkimi obrzydliwymi substancjami... Jak sobie pomyślę, że wdychałam obok nikotyny m.in. trutkę na szczura (!) i radioaktywny polon, to aż mnie wzdryga:twisted: Teraz dzięki e-papierosowi wiem, że się tymi świństwami nie truję. Tu mam samą nikotynę i to bez tego smrodku, który ciągnął się za mną po każdym wypadzie do palarni Teraz nie muszę nigdzie wychodzić, aby się zaciągnąć", bo wydobywający się z e-p biały dymek jest bezwonny i nikomu z mojego otoczenia nie przeszkadza :mrgreen:

Polecam

Ja również mogę spokojnie polecić e-papierosa. Przetestowałam na sobie, więc wiem co mówię Mnie się udało rzucić dzięki nim i to naprawdę w dość krótkim czasie. Wystarczy odpowiednio dobrać sprzęt i początkową dawkę nikotyny a szybko można się przestawić. Później tylko powoli zmniejszałam dawkę nikotyny, aż w końcu zupełnie przestałam palić. Dla osób, którym ciężko z dnia na dzień rzucić to naprawdę dobry sposób.

Junior Member

szukam dobrego e-papierosa

Hej dziewczyny Widzę że używacie e-papierosa. Ja też chcę zacząć i szukam czegoś dobrego i taniego Możecie mi coś doradzić? Mam ambitny plan rzucić od Nowego Roku fajacze :? Mam nadzieję, że z e-papierosem mi się uda!!!! Help

Junior Member
    Sonia, z czystym sumieniem mogę polecić Ci któryś z modelów Cigito: Smart albo 2GO. Smart jest genialny, bo banalnie prosty w obsłudze, świetnie wygląda, fajnie leży w dłoni i w działaniu przypomina zwykłego papierosa, tzn. po skręceniu ze sobą akumulatora z kartomizerem e-papieros jest już gotowy do użycia. A proces inhalacji wygląda tu tak jak w zwykłej fajce, czyli po prostu zaciągasz się, a dioda umieszczona na końcu Smarta zaczyna się świecić i powstaje "dym".

2Go jest trochę większy i cięższy od Smarta (przypomina trochę z wyglądu eleganckie cygaro) i działa na innej zasadzie, bo tu, żeby się zaciągnąć trzeba nacisnąć taki przycisk (manualny przełącznik), który zaświeci się na zielono. 2Go jest odrobinę bardziej skomplikowany w działaniu niż Smart ale za to jest bardziej odpowiedni dla osób palących naprawdę dużo, bo wkład jest pojemny i wystarcza na dłużej, a i bateria trzyma dość długo.

Jeżeli jesteś zainteresowana to oba modele możesz sobie obejrzeć w internetowym sklepie e-dymek.com Pozdrawiam

Senior Member
    Jeżeli uprawiamy jakiś sport,to automatycznie papierosy odpadają. Im więcej palimy,tym gorszy wpływ ma to na nasze samopoczucie oraz zdrowie. W kwestii e-papierosów,to oczywiście są one dobrym rozwiązaniem jako alternatywa dla analogów.
    www.KolagenColway.com

Na pewno warto wypróbować sobie e-papieroska. Są mniej uciążliwie i dobrze sprawiają się jako pomoc przy rzucaniu prawdziwych petów. Czy są zdrowsze? Tutaj zdania są podzielone

jaAsia poleca papierosy Cigito. I faktycznie są one całkiem dobre, więc jak ktoś się zastanawia od czego zacząć to może się zastanowić nad Cigito właśnie. W każdym razie trzeba się dobrze wcześniej zastanowić, który e-papieros będzie dla nas odpowiedni.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów